Marissa kastanek

Kolejna zmiana w zespole mistrza Polski. Sonia Ursu-Kim odchodzi ze Ślęzy
0

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje - Sonia Ursu-Kim nie jest już zawodniczką Ślęzy Wrocław. Rumuńska koszykarka rozwiązała kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

2018-02-27 15:08 Autor: prochu
Emocje na własne życzenie. Ślęza wymęczyła zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia [RELACJA, GALERIA]
0

Gdyby mecz trwał 20 minut, a Kourtney Treffers przez całe spotkanie prezentowała się tak, jak w pierwsze kwarcie, moglibyśmy mówić o deklasacji. Niestety, reguły gry w koszykówke są trochę inne i mimo totalnej dominacji w pierwszej połowie, koszykarki Ślęzy Wrocław pozwoliły rywalkom wrócić do gry po przerwie, a niewiele brakowało, by przegrały wygrany mecz. Mistrzynie Polski ostatecznie pokonały Basket 90 Gdynia 87:83.

2018-02-25 21:18 Autor: prochu
Gdyńsko-wrocławska potyczka po raz czwarty. Ślęza podejmuje Basket 90 [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet nie zwalniają tempa. W niedzielę koszykarki Ślęzy Wrocław już po raz czwarty w tym sezonie zmierzą się z gdyńskim Basketem 90. Tym razem w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim, a początek o godzinie 19.

2018-02-24 17:31 Autor: prochu
Jedna Sharnee to za mało. Ślęza przegrywa w emocjonujących derbach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w derbach Dolnego Śląska z CCC Polkowice 62:71. Wrocławianki wystąpiły osłabione brakiem dwóch "strzelb" - Marissy Kastanek i Eliny Dikeoulakou - a Sharnee Zoll-Norman nie otrzymała wsparcia od koleżanek. Amerykanka rzuciła niemal połowę punktów 1KS-u, ale to nie starczyło do pokonania CCC.

2018-02-21 23:39 Autor: prochu
Szalenie trudne zadanie Ślęzy. Koszykarskie derby w Polkowicach [ZAPOWIEDŹ]
0

Niezwykle wymagająca przeprawa czeka koszykarki Ślęzy w 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z przepełnioną gwiazdami drużyną CCC Polkowice. Spotkanie w środę 21 lutego o godzinie 19.

2018-02-19 13:44 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Będą zmiany, mamy za dużo zawodniczek na obwodzie
0

Ślęza Wrocław pokonała w niedzielę Ostrovię Ostrów Wielkopolski 82:63. W zespole mistrzyń Polski zadebiutowała Elina Dikeoulakou, zawodniczka pozyskana z CCC Polkowice, która w pierwszym starciu w żółto-czerwonych barwach zdobyła 12 punktów. - Przyjście Eleny oznacza ruchy w naszej kadrze - mówi szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-20 14:04 Autor: Paweł Prochowski
Trudne zadanie Ślęzy. Mistrzynie Polski w delegacji w Toruniu [ZAPOWIEDŹ]
0

Energa Toruń będzie rywalem koszykarek Ślęzy w kolejnym, tym razem wyjazdowym spotkaniu ekstraklasy. Mecz odbędzie się w sobotę (3 lutego) o godzinie 18. Wrocławianki powalczą o dwunaste zwycięstwo w sezonie i umocnienie swojej pozycji w czołówce tabeli.

2018-02-02 19:00 Autor: prochu
Marissa Kastanek zawodniczką grudnia Ślęzy Wrocław
0

Zakończyliśmy już głosowanie na zawodniczkę miesiąca Ślęzy Wrocław. Walka o tytuł najlepszej w grudniu znów była zacięta i trwała do ostatnich godzin. Ostatecznie najwięcej głosów zebrała Amerykanka Marissa Kastanek, która wyprzedziła Agnieszkę Kaczmarczyk i Sharnee Zoll-Norman.

2018-01-17 16:57 Autor: prochu
Panthers i Śląsk nadal grają z WOŚP. Wylicytuj koszulki z autografami
0

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, ale wciąż trwa zbiórka pieniędzy na charytatywnych aukcjach. Swoje koszulki z podpisami zawodników na aukcje charytatywne przekazały Panthers Wrocław i piłkarski Śląsk.

2018-01-17 15:21 Autor: prochu
Ostatnie godziny aukcji na rzecz WOŚP! Wylicytuj złotą koszulkę Marissy Kastanek
0

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, ale wciąż trwa zbiórka pieniędzy na charytatywnych aukcjach. We wtorek kończy się licytacja złotej koszulki gwiazdy Ślęzy Wrocław Marissy Kastanek oraz aukcje przygotowane przez Wrocławski Tor Wyścigów Konnych.

2018-01-15 19:23 Autor: prochu