Piotr Celeban

Piotr Ćwielong walczy o nagrodę za najładniejszego gola kolejki.
1

Piłkarze Śląska nominowani do strzeleckiej nagrody

Główka Celebana czy bomba Ćwielonga? Gole dwóch piłkarzy Śląska Wrocław strzelone Zagłębiu Lubin w niedawnych derbach regionu nominowano do nagrody bramki 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

2011-11-10 10:50 Autor: Łukasz Maślanka
Zdjęcie ilustracyjne.
0

Rywal odprawiony z kwitkiem. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3:1

To był mecz godny wicemistrzów Polski. Piłkarze Śląska Wrocław bez większych problemów odprawili z kwitkiem Lecha Poznań, wygrywając 3:1. I awansowali na fotel lidera T-Mobile Ekstraklasy.

2011-09-24 01:20 Autor: Łukasz Maślanka
Śląskowi nie dała rady Wisła, nie dało też lubińskie Zagłębie. Marsz wrocławian w górę tabeli trwa.
0

Lubin zdobyty. Derby regionu dla Śląska Wrocław

Nie ma mocnych na piłkarzy Śląska Wrocław. We wtorek wrocławianie pokonali na wyjeździe Zagłębie Lubin 1:0 i odnieśli drugie w tym sezonie zwycięstwo w derbach Dolnego Śląska. Mało tego, Śląsk traci tylko punkt do drugiego miejsca w tabeli Ekstraklasy i może sięgnąć nawet po wicemistrzostwo kraju.

2011-05-10 23:32 Autor: Łukasz Maślanka
Piotr Celeban zagrał w sobotę z opaską kapitańską.
3

Śląsk pokonał w Warszawie Polonię 1:0

Gol Waldemara Soboty w 81 minucie meczu dał Śląskowi Wrocław trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Warszawa.

2011-04-30 00:00 Autor: bk
1

WKS: Sobota najlepszy

Waldemar Sobota został uznany przez kibiców Śląska najlepszym piłkarzem rundy jesiennej. Pomocnik wrocławskiego zespołu wyprzedził w rankingu swoich kolegów: Mariana Kelemena i Piotra Celebana.

2010-12-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk nie zagra jutro z Jagiellonią

Z liderem ekstraklasy, Jagiellonią Białystok, Śląsk nie zagra w piątek o 20, jak planowano, ale dopiero wiosną. Winna jest oczywiście pogoda. Oznacza to, że ostatnim meczem ligowym naszych piłkarzy było starcie z Arką w Gdyni. Nasz klub pokazał dwa oblicza: otarł się o dno – by potem zadziwić wszystkich.

2010-12-02 00:00 Autor: bk, łm
Piotr Celeban w ciągu czterech minut dwa razy wpisał się na listę strzelców.
0

Śląsk Wrocław gromi Górnika Zabrze 4:0

Tak dobrze grającego Śląska Wrocław nie mieli przyjemności oglądać od roku. Piłkarze Oresta Lenczyka w sobotę zagrali dobry mecz i roznieśli Górnika Zabrze 4:0.

2010-11-13 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
2

Piłka nożna: Do Gliwic po trzy punkty

Zwycięstwo w spotkaniu z Piastem przybliży drużynę Śląska do pozostania w Ekstraklasie.

2010-05-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Taką oprawą kibice gości prowokowali do słownych pojedynków fanów WKS.
0

Piłka nożna: trzy gole Lecha na Oporowskiej

Lech Poznań zdecydowanie pokonał Śląsk Wrocław, wygrywając na stadionie przy ul. Oporowskiej aż 3:0. Katem wrocławian był Robert Lewandowski, strzelec dwóch bramek.

2010-05-02 00:00 Autor: ŁM
Sebastian Mila zdobył jedynego gola w meczu w Lubinie.
0

Piłka nożna: Remis Śląska w Lubinie

Na cztery minuty przed końcem meczu Śląsk uratował remis w Lubinie. Gola na wagę jednego punktu w ligowej tabeli zdobył Sebastian Mila.

2010-04-27 00:00 Autor: bk