Polski Cukier SIDEn Toruń

Tomasz Ochońko (w wysoku) spisał się na medal w kluczowym momencie czwartej kwarty meczu i pomógł Śląskowi wygrać z SIDEnem Toruń.
0

Koszykarski Śląsk coraz bliżej finału rozgrywek

Po pełnym twardej walki meczu, to koszykarze Śląska Wrocław są bliżej awansu finału rozgrywek. W pierwszym meczu półfinałowym, wrocławianie pokonali Polski Cukier SIDEn Toruń 70:63.

2013-04-21 12:00 Autor: ŁM
0

2013-05-21 11:00 Autor: ŁM
Koszykarze Śląska dzięki wygranej z SIDEnem Toruń zrehabilitowali się w oczach swoich kibiców za porażkę z Politechniką Poznań.
0

Zamieszali Polski Cukier. Kolejne zwycięstwo koszykarzy Śląska Wrocław

To miał być dla Śląska Wrocław trudny mecz i przedmeczowe zapowiedzi okazały się być trafne w stu procentach. Wrocławscy koszykarze pokonali Polski Cukier SIDEn Toruń 75:67, ale o zwycięstwo musieli walczyć do ostatnich minut spotkania.

2013-03-10 21:30 Autor: ŁM