zamknij

Reprezentacja Polski

Niezłe wystepy koszykarek Ślęzy w meczach narodowych reprezentacji
0

W Basket Lidze Kobiet trwa przerwa na mecze kadry. Na zgrupowaniach swoich reprezentacji przebywa siedem koszykarek Ślęzy, które mają za sobą pierwsze mecze w tym okienku.

2018-11-20 10:40 Autor: prochu
Siedem koszykarek Ślęzy na zgrupowaniach narodowych reprezentacji
0

Tradycyjnie już Ślęza Wrocław podczas przerwy na kadrę wysyła znaczną część zawodniczek na mecze reprezentacji. Nie inaczej jest w tym okienku - aż siedem zawodniczek grających na co dzień w żółto-czerwonych barwach w najbliższych dniach weźmie udział w spotkaniach swoich narodowych reprezentacji.

2018-11-17 14:36 Autor: prochu
Jakub Wrąbel powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski
0

Jakub Wrąbel został powołany do kadry U21 na barażowe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Portugalią. Bramkarz Śląska zastąpił kontuzjowanego Bartosza Drągowskiego.

2018-11-15 10:07 Autor: prochu
Marissa Kastanek musi poczekać na debiut w reprezentacji Polski
0

Pomimo spełnienia wszystkich wymogów ze strony FIBA, które miały prowadzić do uprawienia Marissy Kastanek do gry w reprezentacji Polski podczas najbliższego zgrupowania i spotkań z Turcją oraz Estonią, rzucająca Ślęzy Wrocław nie będzie miała okazji do debiutu w tych starciach.

2018-11-13 08:30 Autor: prochu
Cztery koszykarki Ślęzy powołane do reprezentacji Polski
0

Już za niecałe dwa tygodnie koszykarki reprezentacji Polski prowadzone przez Arkadiusza Rusina zbiorą się w Bydgoszczy, gdzie będą się przygotowywać do dwóch ostatnich meczów kwalifikacyjnych do Eurobasketu 2019. W składzie kadry narodowej znalazły się cztery zawodniczki Ślęzy Wrocław.

2018-10-31 23:45 Autor: prochu
Nudy na pudy we Wrocławiu. Polska - Irlandia 1:1
0

Nowa reprezentacja Polski pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka rodzi się w bólach. Pokazał to mecz biało-czerwonych z Irlandią, w którym Polacy wymęczyli remis 1:1.

2018-09-11 23:49 Autor: Łukasz Maślanka
Jerzy Brzęczek: Nie spodziewam się łatwego spotkania [WIDEO]
0

We wtorek piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Wrocław w towarzyskim meczu z Irlandią. W poniedziałek kadra trenowała na Stadionie Wrocław, a wcześniej selekcjoner Jerzy Brzęczek wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej.

2018-09-11 12:07 Autor: prochu
Kolejna odsłona kampanii wyborczej i trening reprezentacji Polski [PODSUMOWANIE DNIA]
0

Czym w poniedziałek żył Wrocław? PO i Nowoczesna ogłosiły program dla Dolnego Śląska, Krzysztof Szczerba przedstawił kulisy rozstania z Pis, a Robert Biedroń udzielił poparcia kandydatce partii Razem do sejmiku województwa. Sportowym wydarzeniem dnia był trening reprezentacji Polski, który odbył się na Stadionie Wrocław. Zapraszamy na podsumowanie dnia.

2018-09-11 00:42 Autor: prochu
Reprezentacja Polski trenowała na Stadionie Wrocław [ZDJĘCIA, WIDEO]
0

Piłkarze reprezentacji Polski trenowali na Stadionie Wrocław przed wtorkowym spotkaniem towarzyskim z Irlandią. Zajęcia Biało-Czerwonych poprzedziła oficjalna konferencja prasowa, w której wzięli dział selekcjoner Jerzy Brzęczek i Grzegorz Krychowiak.

2018-09-11 00:17 Autor: prochu
Reprezentacja Polski już we Wrocławiu. We wtorek mecz z Irlandią
0

Kilka minut po godzinie 2 w nocy reprezentancja Polski wylądowała we Wrocławiu. Piłkarze w naszym mieście spędzą najbliższe cztery dni, których zwieńczeniem będzie towarzyski mecz z Irlandią.

2018-09-08 12:58 Autor: prochu