Vitezslav Lavicka po meczu z Cracovią: Pokazaliśmy mentalność zwycięzców
0

Śląsk Wrocław pokonał w 5. kolejce PKO Ekstraklasy Cracovię 2:1, a bramkę na wagę trzech punktów w końcówce spotkania zdobył Mateusz Cholewiak. - Jestem zadowolony, że pokazaliśmy mentalność zwycięzców. Cały czas chcieliśmy to spotkanie wygrać - komentował po meczu szkoleniowiec WKS-u, Vitezslav Lavicka.

2019-08-19 09:24 Autor: prochu
Robert Pich najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Śląska
0

Robert Pich otworzył wynik sobotniego spotkania z Cracovią, wygranego przez Śląsk 2:1. Była to 35. bramka słowackiego pomocnika w barwach WKS-u. Tym samym został najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii wrocławskiego klubu.

2019-08-18 18:37 Autor: prochu
Kapitalny gol Mateusza Cholewiaka daje Śląskowi wygraną! [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław pokonał w spotkaniu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovię 2:1. Wrocławian na prowadzenie w pierwszej połowie wyprowadził Robert Pich, a na 20 minut przed końcem meczu wyrównał Rubio, który zaskoczył Matusa Putnocky'ego pięknym uderzeniem z kilku metrów. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Mateusza Cholewiaka. Rezerwowy w 87. minucie huknął z dwudziestu metrów trafiając w samo okienko bramki Cracovii.

2019-08-17 17:08 Autor: Artur Gołdyn
Arkadiusz Olczyk nowym kapitanem siatkarskiej Gwardii Wrocław
0

Środkowy Arkadiusz Olczyk został nowym kapitanem Gwardii Wrocław. Dla jednego z bardziej doświadczonych zawodników wrocławskiego klubu nadchodzący sezon będzie drugim z rzędu w barwach Gwardii.

2019-08-17 16:31 Autor: prochu
Maciej Janowski najszybszy w kwalifikacjach do Grand Prix Skandynawii
0

Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończyły się piątkowe kwalifikacje do Grand Prix Skandynawii, która odbędzie się w sobotę w szwedzkiej Malilli. Kapitan Betard Sparty Wrocław uzyskał najlepszy czas i jako jedyny pokonał okrążenie w czasie poniżej czternastu sekund. Inni zawodnicy WTS-u - Tai Woffinden i Max Fricke zajęli odpowiednio dziesiąte i czternaste miejsce.

2019-08-17 15:50 Autor: prochu
Śląsk gra z Cracovią. Wszystko, co musisz wiedzieć o tym meczu
0

W sobotę Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Cracovią. Gdzie kupić bilety na ten mecz? Jak dojechać na stadion? Kto zagra w podstawowej jedenastce, a kogo zabraknie? Wszystkie te informacje znajdziecie w naszym informatorze.

2019-08-16 20:00 Autor: prochu
Śląsk będzie musiał poradzić sobie bez Krzysztofa Mączyńskiego
0

Krzysztof Mączyński w ostatnim meczu Śląska Wrocław - wygranym 3:1 z Lechem Poznań - w końcówce otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Było to już jego czwarte napomnienie w tym sezonie, więc w starciu z Cracovią czeka go przymusowa przerwa.

2019-08-15 11:47 Autor: prochu
Folbluty, araby oraz... zabytkowe samochody na 9. dniu wyścigowym sezonu na Partynicach
0

W najbliższą niedzielę - 18 sierpnia - na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice czeka nas kolejny dzień z końską dawką emocji. W 9. mityngu sezonu zaprezentują się konie pełnej krwi angielskiej oraz czystej krwi arabskiej, które pobiegną na dystansach płaskich od 1400 metrów do 2200 metrów. Wyścigowa niedziela na Partynicach odbywa się pod hasłem "Motoclassic Wrocław", z tej okazji publiczność odwiedzająca tor wyścigów będzie miała okazję obejrzeć ponad 50 zabytkowych pojazdów z lat 1886 - 1990, które pojawią się na terenie kompleksu.

2019-08-17 15:10 Autor: prochu
Ślęza Wrocław rozpocznie nowy sezon meczem z Wisłą w Krakowie
0

Poznaliśmy terminarz Energa Basket Ligi Kobiet na sezon 2019/2020. Ślęza Wrocław zainauguruje rozgrywki 5 października w Krakowie, meczem przeciwko miejscowej Wiśle. Pierwszy domowy mecz koszykarek Arkadiusza Rusina zaplanowano tydzień później - w ramach 3. kolejki wrocławianki podejmą Enea AZS Poznań.

2019-08-17 08:00 Autor: prochu