Śląsk będzie musiał poradzić sobie bez Krzysztofa Mączyńskiego

2019-08-15, Autor: prochu

Krzysztof Mączyński w ostatnim meczu Śląska Wrocław - wygranym 3:1 z Lechem Poznań - w końcówce otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Było to już jego czwarte napomnienie w tym sezonie, więc w starciu z Cracovią czeka go przymusowa przerwa.

Z racji absencji kapitana WKS-u, niewykluczone, że szansę gry od pierwszej minuty otrzyma Michał Chrapek. - Nie ma wielkiej euforii w szatni. Teraz jest fajnie, bo mamy 10 punktów po 4 meczach, jest wynik i fajna atmosfera. Jednak teraz słowo, które króluje, to pokora. Wiemy, co było w poprzednim seznie, więc pokora i pracujemy dalej - podkreśla pomocnik WKS-u. Zawodnik był gościem 36. odcinka #PodcastŚląsk, w którym mówił także o tym, jak radzi sobie z hejtem ze strony kibiców, wpływie jaki miała końcówka sezonu 2018/2019 na obecną postawę Śląska oraz nieudanej przygodzie za granicą.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0