Stal Bielsko-Biała

Ślęza wywozi trzy punkty z trudnego terenu. Wrocławianie wciąż w grze o awans! [RELACJA, WIDEO]
0

Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe w 31. kolejce trzeciej ligi Stal Bielsko-Biała 2:1. Oba gole dla wrocławian strzelił Maciej Firlej, a decydujące trafienie odnotował już w czwartej minucie doliczonego czasu.

2018-06-01 12:20 Autor: prochu
Świetna seria 1KS-u trwa! Firlej strzela, Ślęza wygrywa! [WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław pokonali w niedzielę Stal Bielsko-Biała 2:0 w spotkaniu 14. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Losy spotkania rozstrzygnięte zostały w początkowych fragmentach pojedynku - wrocławianie strzelili dwie bramki w pierwszych 20 minutach, a dwa trafienia odnotował Maciej Firlej. Był to siódmy mecz Ślęzy bez porażki z rzędu.

2017-10-29 17:35 Autor: prochu
Piłkarska Ślęza gościnnie na Oporowskiej. 1KS podejmuje Stal Bielsko-Biała [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę - 29 października - o godzinie 14 na stadionie przy ulicy Oporowskiej odbędzie się mecz 14. kolejki rozgrywek III ligi pomiędzy Ślęzą Wrocław i Stalą Bielsko-Biała. Zaglądając w ligową tabelę można wywnioskować, że to wrocławianie będą faworytem tego pojedynku, ale z pewnością nie będzie to łatwy mecz.

2017-10-28 17:00 Autor: prochu
Ślęza w kratkę - tym razem porażka ze Stalą
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław nie mogą w ostatnich spotkaniach ustabilizować formy. Po pokonaniu Górnika Wałbrzych 3:1 przed niespełna dwoma tygodniami, w następnym pojedynku ulegli 3:4 Górnikowi II Zabrze. W minioną środę wygrali przed własną publicznością ze Stalą Brzeg 1:0, natomiast trzy dni później przegrali u siebie ze Stalą Bielsko-Biała 0:1.

2017-06-04 17:50 Autor: prochu