Wiadomości
Potrącony przez tramwaj pieszy jest w szpitalu. Policja uznała winę przechodnia
W piątek, tuż przed godz. 22, na ulicy Lotniczej pieszy wszedł na torowisko i został uderzony przez przejeżdżający nim tramwaj linii 3. Konieczna była hospitalizacja.
Do wypadku doszło dokładnie o godz. 21.53, tuż przed pętlą Pilczyce. Tramwaj linii 3, jadący ulicą Lotniczą w kierunku pętli, uderzył w pieszego, który w wyniku zderzenia trafił do pobliskiego szpitala przy ul. Fieldorfa.
Zobacz także
Według relacji świadków tramwaj miał rozbitą przednią szybę, co wskazywałoby na dużą siłę uderzenia. Na miejscu interweniowały wszystkiego służby - pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna.
MPK Wrocław informuje, że policja w toku wyjaśniania okoliczności zdarzenia uznała winę pieszego. Prawdopodobnie wtargnął on na torowisko w miejscu niedozwolonym lub na czerwonym świetle.
- Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 27-letni mężczyzna przechodził przez torowisko w miejscu niedozwolonym i został potrącony przez tramwaj. Mężczyzna w stanie niezagrażającym życiu został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie pozostał na obserwacji - mówi Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.
Tagi: tramwaj, potrącenie, pogotowie, policja, pieszy, pętla pilczyce, szpital, Fieldorfa, MPK, MPK Wrocław, straż pożarna
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
156168 -
Tyle zarabia się we Wrocławiu. Dostajesz taką wypłatę?
98854 -
Wiemy jak zginęła młoda kobieta, którą znaleziono nagą pod blokiem przy Legnickiej
96260 -
Wrocławskie perełki, gdyby o nich nie zapomniano! Wrocław powinien być dumny, a jest wstyd
49479 -
Bójka kierowców na Maślicach. Trudny poranek na wyjeździe z osiedla [FILM]
45763
Najczęściej komentowane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
4 -
Duża akcja policji we Wrocławiu. Piesi i rowerzyści na celowniku
3 -
Piesi chcą sygnalizacji świetlnej, bo jest niebezpiecznie, a urząd jej nie zamontuje, bo policja powinna pilnować prędkości
3 -
Darmowe parkingi w centrum Wrocławia. Tutaj zaparkujesz za darmo!
2 -
Ryszard Petru prezydentem Wrocławia? "Chcę, żeby Wrocław rozwijał się szybciej"
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert