Sport

WRONBA: Kolejne zwycięstwo Hesu

2010-12-20, Autor: Piotr Kolisko
Aktualny lidera tabeli SuperWRONBY nie zwalnia tempa. Hes w kolejnym spotkaniu pokonał beniaminka rozgrywek - drużynę Pyszne.pl 65:53. Dla Pysznych była to już czwarta porażka w obecnych rozgrywkach. W innych spotkaniach WRONBY w spotkaniu czołowych zespołów pierwszej ligi Osir Sobótka w mocno okrojonym składzie pokonał MUKS Bielany Wrocławskie 54:47. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Mateusz Soboń - 21.

Reklama


SuperWRONBA
 
TST Kogeneracja SA - Brothers Team 72:33 (36:17)

TST Kogeneracja SA: Biernatowski 22, Kozłowski 17(3), Gołąb 10, Kasiński 8, Staniucha 7(1), Widawski Piotr 4, Remian 4, Widawski Paweł 0
Brothers Team: Wyrwas 12, Mańkowski 7, Pakuła 5(1), Koremba 4, Nowakowski 2, Wnukiewicz 2, Rząśnicki 1, Wierzgacz 0

 

Hes - Pyszne.pl 65:53 (36:29)

Hes: Preisner 15, Kardasz 15(4), Groń 8, Żygadło 7, Wieszczak 5, Mielczarek 5(1), Lewicki 4, Wajda 4, Szlęzak 2, Lipczyński 0
Pyszne.pl: Bogacz Paweł 15(1), Stasieńko 12, Borkowski 8, Gieroń 7(2), Szary 5, Gruszka 5, Hryckiewicz 1, Nawara 0, Bogacz Daniel 0

 

Sampraus - Ekopolin 52:44 (24:24)

Sampraus: Kuciemba 12(1), Maras 11, Olejniczak 10, Jędryszek 8, Michalczewski 8, Kuczyński 3, Bora 0, Dębowicz 0
Ekopolin: Wabnik 17(1), Rzeźnicki 12(2), Wieruszewski 5, Czernek 4, Jakóbczyk 2, Włodarczyk 2, Jachimowicz 2, Barancewicz 0, Siworski 0

 

Event Service - Tako AR 64:62 (37:19)

Event Service: Otręba 21, Siek 16, Maćkowiak 13(2), Kinal 12, Kaczor 2, Herbut 0
Tako AR: Olech 15, Dzieciniak 13, Mikoś 12, Domagała 10, Bartnicki 4, Wasilewski 3, Dul 3, Tytko 2, Grygorowicz 0, Markowski 0


1.liga
 
TST - Szwedzkie Pompy 46:44 (31:22)

TST: Szprynger 15(2), Czekaj 11(1), Jarmakowicz 11, Furyk 6, Sokołowski 3(1), Klisiewicz 0
Szwedzkie Pompy: Kogut 12(2), Okraszewski 12, Sierakowski 9(3), Matysiak 5(1), Bielawski Tomasz 4, Siedlecki 2, Bielawski Paweł 0

OSiR Sobótka - MUKS Bielany Wrocławskie 54:47 (25:24)

OSiR Sobótka: Soboń 21(3), Bohdziul 17(1), Kosmala 11, Murawski 3(1), Mosor 2, Wiatr 0
MUKS Bielany Wrocławskie: Wilk 13, Pośpiech 12, Rzepka 9(2), Kruczyński 4, Mikołajczak 4, Pomianowski 3, Solnica 2, Broniecki 0


2.liga
 
IBC Frigo - Eylert Legnica 55:53 (27:27)

IBC Frigo: Palm 16(1), Reizer 15, Adamowicz 9, Hamerski 9(3), Tur 3, Bąkowski 3
Eylert Legnica: Nadybski 12, Muraszko 10(2), Terlecki 9(1), Wanot 7, Kostyszak 7, Długołęcki 6, Marcoń 2, Torres 0

 

Goliszek Podłogi - WroGeo 57:45 (24:19)

Goliszek Podłogi: Kmiecik 18(2), Szałobryt 17, Rosiak 12, Pilarczyk 4, Jacyna 4, Szyszka 2, Szydłowski 0
WroGeo: Huczak 14, Osada 9, Szcześniak 7(1), Jakubowski 6, Sobota 6, Rutski 3(1), Mach 0

 

MuchoBronx - SwiatSportu.pl 55:41 (20:23)

MuchoBronx: Baj 16(2), Uziałko 14, Suska 7, Wróblewski 7, Iwanowski 6(1), Moras 3, Tatarek 2, Szydłowski 0
SwiatSportu.pl: Musielak 8(1), Stich 8, Stachowiak 7, Trojanowski 7, Malinowski 6, Dziurowski 3, Prochowski 2, Tomczyk 0

 

Militaria.pl Shooting&Outdoor - Zielony Robal 47:40 (26:27)

Militaria.pl Shooting&Outdoor: Langowski Bartosz 14(2), Langowski Tomasz 14(1), Mańczak 9(1), Hryciuk 4, Żelaszkiewicz 4, Halikowski 2, Maciejczak 0, Magott 0
Zielony Robal: Wójcik 20, Józefczyk 9(1), Jóźwik 7(1), Materna 4, Stadnicki 0, Wołowiec 0


3.liga Kogucik - Marko Team 45:40 (23:13)

Kogucik: Pietryga 13, Sobasik Zbigniew 12, Walczak 8, Sobasik Filip 7, Ziarko 3(1), Figaszewski 2, Skrzypiec 0
Marko Team: Nawrocki 10, Mazur 9(1), Ptak 5, Krzeszowiec 5(1), Golus 4, Tęcza 3(1), Wolny 2, Gołębiewski 2, Piskozub 0

 

Sampraus II - NG Engineering 62:38 (31:18)

Sampraus II: Poros 27, Śmieszniak 19(1), Mazurkiewicz 7, Gomułka 4, Męzia 3(1), Dyrcz 2, Łunkiewicz 0, Kuliga 0
NG Engineering: Cichy 17(1), Stępski 9, Rojek 8, Hamerski 4, Dorabiała 0, Komorek 0

 

Los Pupilos - Tel Raf 41:38 (23:17)

Los Pupilos: Kuryłek 13(1), Rutowicz 8, Wrona 8, Woźniak 4, Struś 4, Sławiński 4, Bednarczyk 0
Tel Raf: Piechota 23(2), Mucha 9(1), Wojtukiewicz 6, Pyziak 0, Sarnicki 0

 

TKKF Razem Wołów - Szare Łosie 51:29 (26:15)

TKKF Razem Wołów: Iłowski 18, Mazur 14, Pałys 5, Mrozek 4, Pietrzak 4, Szumilas 2, Obolewicz 2, Koziński 2, Kochmański 0, Kuriata 0, Wacek 0
Szare Łosie: Kaniak 9, Świebocki 6, Florczyk 6, Gdaniec 4, Chojnacki 2, Szafrański 2, Murdzia 0

 

KFC - Łobuzersi 76:67 (37:26)

KFC: Jędrychowski 24, Kukuła 17, Lewandowski 12, Bednarski 10, Kołodziej 9(1), Kowalczyk 4
Łobuzersi: Kelm 24(4), Korpanty 12(2), Maścianica 8, Trzeciak 7(1), Wiercioch 5(1), Nowak 5(1), Rusek 4, Stelmasiewicz 2

 

Drużyna A - Old Freaks 49:34 (19:17)

Drużyna A: Jankowski 16, Kazimierowicz 13, Ciszek 8(1), Fąfara 4, Posadowski 2, Prostak 2, Kołacz 2, Król 2, Daszkiewicz 0
Old Freaks: Rypel 15, Drop 8, Chajdukiewicz 6(1), Lichwa 3, Karabiniewicz 2, Brzezicki 0

 

Damkon - Run and Gun 55:49 (16:23)

Damkon: Hasik 13, Szmigiel 12, Walas 8, Głogowski Konrad 8, Otwinowski 5, Fedeczko 4, Głogowski Damian 3, Żeleszkiewicz 2, Ginter 0, Gąsiorowski 0, Grzelka 0
Run and Gun: Nowak 18, Zuber 14, Nowacki 8, Moska 6, Lesicki 3(1), Kotarski 0, Mazur 0, Popiel 0

 

Kleten Clan - Bez Nazwy 48:33 (27:19)

Kleten Clan: Gurdziel 13, Chudy 10, Sułek 10, Wnukiewicz 8, Ślęzak 2, Adamcewicz 2, Bogdanowicz 2, Bielawski 1
Bez Nazwy: Taraga 20(5), Prałat 6(1), Świrski 3(1), Bielas 2, Chromicz 2

 

Ziomki - Cross Defenders 70:42 (35:16)

Ziomki: Puzio 21, Pepliński 17, Misiewicz 17, Zwierz 13(1), Lochno 2, Kruk 0
Cross Defenders: Koperdowski 13, Murdzek 10, Stanek 8, Filipowski 5, Hernes 4, Ryś 2, Łuszczyński 0

 

Lombardi.pl - Banda Grubego 55:44 (29:26)

Lombardi.pl: Mikołajczak 15(1), Posioł 12(1), Klecha 8, Pękała 8, Basiński 4, Misiński 2, Woch 2, Pawlak 2, Jaworowski 2
Banda Grubego: Schuderla 13, Biernacki 13(1), Krajna 12, Krajna 4, Małkiewicz 2, Biernacki 0

 

Dirk Diggler - Elektrotim 44:39 (26:23)

Dirk Diggler: Chmielnicki 21(1), Buciak 12, Śmieszko 5, Nicki 3, Wyrzykowski 2, Kotylak 1, Grzyb 0
Elektrotim: Kaliński 13, Hrebieniuk 8, Jakubowicz 7, Zagrodny 5, Janicki 4, Dura 2, Konieczny 0, Trebenda 0, Łopatka 0

 

Rebels - Pronto Pizza 53:41 (22:20)

Rebels: Pudełek 15, Klempel 14, Haber 11(1), Wójcik 6, Jamróz 3(1), Zieliński 2, Sikora 2
Pronto Pizza: Czubaszek 21(1), Szymański 16(3), Maćkowiak 4, Skrzydelski 0, Łużny 0

 

Birsy - Niepełnosprytni 37:27 (23:10)

Birsy: Cybiński 10(1), Korus Michał 10(1), Truchan 7(1), Łozowski 6, Podralski 2, Wierzbicki 2, Korus Jakub 0
Niepełnosprytni: Nicpoń 10(2), Golanowski 6, Januszkiewicz 5, Pastuszek 4, Dąbrowski 2, Cywiński 0, Kramarz 0

 

Gumki - Apomeczunabrowar 65:26 (36:16)

Gumki: Rosiecki 23, Korczyński 22, Łyskawa 10, Jankowski 9, Dul 1
Apomeczunabrowar: Saj 10, Karpa Piotr 8, Mgłosiek 4, Karpa Paweł 4, Bomberski 0, Smok 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1467