Sport

WRONBA: Sampraus ogrywa R.Eldo&Rado

2011-10-31, Autor: pK
W jedynym SuperWronby Sampraus po wyrównanym spotkaniu pokonał R.Eldo&Rado 65:57. Najlepszym strzelcem zwycięzców okazał się Miłosz Olejniczak, który zapisał na swoim koncie 18 oczek. Wśród pokonanych dobre zawody rozegrał Jarosław Bartkowiak, który w sowim debiucie w tym sezonie zdobył 19 punktów.

Reklama

SuperWRONBA

 

Sampraus - R. Eldo & Rado 65:57 (33:30)

Sampraus: Olejniczak 18, Michalczewski 16, Kuciemba 15(4), Maras 8, Bora 4, Jędryszek 4, Pieniążczak 0
R. Eldo & Rado: Bartkowiak 19, Kolisko 11(1), Białorucki 10(2), Otręba 7, Gawlik 5, Kinal 3, Kaczor 2, Rogoziński 0

 


1.liga B.C Trzebnica - 7126Pomagam 55:44 (28:19)

B.C Trzebnica: Tereniuk 15, Podrygajło Kamil 12, Podrygajło Bartłomiej 10, Antkowiak 6, Krupa 6, Zych 6, Kruszona 0, Walczak 0, Wierzchowski 0, Wilczek 0
7126Pomagam: Iłowski 25, Szprynger 8, Jeliński 6, Kmiecik 3, Szyszka 2, Augustynowicz 0

 

PB Budotex - Brothers Team 60:50 (20:32)

PB Budotex: Sasin 15(3), Brust Piotr 8, Malinowski 7, Lulek 6, Brust Krzysztof 6, Jacaszek 6, Wilas 5, Sierka 4, Mikita 3
Brothers Team: Czekaj 19(1), Rząśnicki 11, Maćkowiak 7, Wycech 7(1), Nowakowski 4, Mańkowski 2, Furyk 0, Pakuła 0

 


2.liga

 

Centrum-Naczep.com - Zielony Robal 44:43 (21:12)

Centrum-Naczep.com: Gruszka 19, Szmigiel 9, Malinowski 5, Fedeczko 4, Hasik 4, Głogowski 3, Kudła 0, Żeleszkiewicz 0
Zielony Robal: Magyar 15(1), Wójcik 10, Wencek 8, Przybyło 4, Józefczyk 3, Gruszecki 3(1), Walas 0

 

Wrobis S.A. - lacoste24.pl 51:24 (25:14)

Wrobis S.A.: Stefańczyk Łukasz 16, Stich 8, Kraszewski 7(1), Murdzia 7, Stefańczyk Tomasz 5, Nikiel 4, Wróblewski 2, Sobota 2, Wronka 0
lacoste24.pl: Szwed 9(1), Oborzyński 5(1), Drożdż 2, Filipek 2, Hrebieniuk 2, Płomiński 2, Maliszewski 1, Kaliński 1, Fabiański 0, Pawełczyk 0

 

profilsport.pl - LZS W.Quandt Żmigród 64:42 (37:12)

profilsport.pl: Korczyński 21(5), Baranowski Konrad (2) 11(3), Chmiel 10, Dąbrowski 9(1), Baranowski Jakub 7, Froch 6, Gęsicki 0
LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 13(1), Rozlazły 12, Radziszewski 10(2), Wroński 5(1), Bajserowicz 2, Pabich 0

 

The Krizar's BSK - Militaria.pl Shooting&Outdoor 57:43 (30:21)

The Krizar's BSK: Kogut 37(7), Okraszewski 12(1), Sierakowski 3(1), Smyk 2, Kubacki 2, Krzysztowczyk 1, Gworys 0, Dumin 0, Osadca 0
Militaria.pl Shooting&Outdoor: Maciejczak 14(3), Langowski 7, Hryciuk 6, Żelaszkiewicz 5, Magott 4, Tworzydło 4, Langowski 3, Szymanowski 0, Wasiuta 0

 

Kantor Plex - TKKF Razem Wołów 42:31 (19:11)

Kantor Plex: Dorobisz 14(2), Kaszewski 8, Galewski 7(1), Paukszt 5, Przewoźniczek 4, Krajewski Piotr 3, Szymków 1, Legięć 0, Krajewski Tomasz 0, Zieliński 0, Kurowski 0
TKKF Razem Wołów: Koziński 8(2), Orłowski 8(2), Kubik 6, Szumilas 5(1), Mrozek 2, Kuriata 2, Osyra 0, Obolewicz 0

 

Mudżahedini - N.B.K. 57:56 (16:26)

Mudżahedini: Lipczyński 25(2), Ferenc 14(2), Groń 12, Kwolek 6(1), Dorada 0, Pełka 0, Cycak 0
N.B.K.: Kuryłek 21(1), Bielan-Rygoł 14(2), Warawko 9(1), Zemlak 7, Mikołajko 3, Zięba 2, Szablicki 0

 

Golden Play Club - WroGeo 61:58 (31:29)

Golden Play Club: Kozikowski 17(5), Kas 16, Twardowski Paweł 12(2), Sawicki 9, Karczewski 3, Chudzyński 2, Twardowski Tomasz 2, Janiak 0
WroGeo: Gruba 18(1), Osada Grzegorz 12, Osada Jarosław 9(1), Jakubowski 5, Mach 5, Rutski 4(1), Kosowski 3, Domino 2

 


3.liga

 

Perspektywa - Główki od Szpilek 42:31 (20:14)

Perspektywa: Kołodziej 15(5), Dąbrowski 14, Stachowski 6(2), Kotewicz 4, Misiak 3, Sztobryn 0
Główki od Szpilek: Grześkowiak 9(1), Gembarzewski 8, Gieszczyk 6, Żuk 4, Żurawski 2, Bartocha 2, Pękała 0

 

InvestMap.pl - KSP Gospoda 53:41 (38:30)

InvestMap.pl: Bodys 20(3), Omelan 18(2), Huk 5(1), Golus 4, Augustynowski 2, Bednarek 2, Marciniak 2, Zdziarski 0, Piórek 0
KSP Gospoda: Ratajczak 12, Maćkowiak 8, Kurczak 7, Ejben 5(1), Kucharski 4, Łyszczarek 3, Chrustowski 2

 

The Hoop's - Bball Szkółka Dzierżoniów 77:49 (38:19)

The Hoop's: Górski 24(1), Wójcik 15(2), Małek 12, Bujak 11, Ejsmund Bartosz 8, Ejsmund Maciej 7(1)
Bball Szkółka Dzierżoniów: Białach 15(1), Mularczyk 11(2), Fior 7, Bukowski 4, Chodyra 4, Drubkowski 4, Michalik 2, Kostek 2, Radziewicz 0

 

Lombardi.pl - KFC 60:50 (29:23)

Lombardi.pl: Mikołajczak 25(1), Stodolny 10, Jaworowski 9, Wojciechowski 6, Posioł 5(1), Szczerek 5(1), Furman 0, Pawlak 0
KFC: Jędrychowski 22, Lewacki 13(3), Kukuła 6, Bednarski 5, Strumiński 4, Aftowicz 0, Krawczyk 0, Kołodziej 0

 

Błąd Kroków Oława - Vabank 37:33 (22:17)

Błąd Kroków Oława: Tchórzewski 16, Kawalec 10, Parys 6, Kalinowski 3, Lech 1, Marmulewicz 1
Vabank: Kijak 13(1), Potoczek 5, Cywiński 4, Rogala 4, Kramarz 2, Kwiatkowski 2, Mirecki 2, Herda 1

 

Szynszyl Squad - Birsy 39:33 (15:13)

Szynszyl Squad: Gdowski 19(2), Urbaniak 8, Bójko 4, Ruchel 2, Nowaczyk 2, Ciurej 2, Graczyk 2, Karolczak 0, Maciążek 0
Birsy: Cybiński 17(1), Wierzbicki 6(1), Karykowski 5, Wołoszyn 5, Korus 0, Korus 0

 

Eylert Legnica - Poracha 47:28 (24:13)

Eylert Legnica: Długołęcki Marcin 13, Nadybski 12, Długołęcki Grzegorz 8, Wanot 7, Marcoń 2, Terlecki 2, Stępień 2, Muraszko 1, Rudkowski 0
Poracha: Wiśniowski 23, Jeżewski 3, Kondracki 2, Węgier 0, Paszko 0, Pilszak 0

 

Malbud Basket - McDonald's 57:47 (30:22)

Malbud Basket: Mach 21, Radwański 15(1), Lichończak 13(1), Mirski 3, Pokrywka 3, Drop 2, Suchiński 0, Obuchowicz 0
McDonald's: Kaca 13(2), Podleśny 8, Czyżewski 5(1), Żygadło 5, Cywiński 5, Dajewski 5, Rządkowski 4, Kamiński 2, Bulatović 0, Kielar 0

 

in-game.pl - STB Stars 73:23 (36:11)

in-game.pl: Pulka 20(1), Kozioł 14, Struś 12, Wawer 12, Górski Michał (2) 6, Zimoląg 5, Górski Łukasz (2) 4
STB Stars: Nowak 15(1), Dobner 4, Biesiekierski 2, Zimoch 2, Serafinowicz 0, Galaś 0, Mańkiewicz 0

 

4Fun - Stowarzyszenie Maraton 48:47 (18:16)

4Fun: Bazylak 18, Czekajło 16(1), Pastuszek 5, Litwiński 5, Januszkiewicz 4, Dąbrowski 0, Kleszcz 0
Stowarzyszenie Maraton: Szmek 16, Jeszkie 9, Śmieszko 8, Nowicki 7(1), Berks 5, Koziołek 2

 

Trzy Sześć - Basket Team 57:21 (29:13)

Trzy Sześć: Mroczek 17(4), Kalinowski 14, Woźniak 11(1), Wojciechowski 8, Szurek Teodor 4, Szurek Kornel 2, Zynwala 1
Basket Team: Jaśko 12(2), Grabowski 3(1), Chromicz 2, Mazurek 2, Heng 2, Świrski 0, Bielas 0, Żyła 0, Zdeb 0

 

Fallimagni - Szerszenie 65:22 (24:7)

Fallimagni: Surmiak 16, Zuber Krzysztof 14(2), Zuber Kamil 13(1), Więcek 10, Wróbel Marcin 10, Wróbel Adam 2, Barski 0
Szerszenie: Marciniak 9, Smułuch 7, Piekarczuk 4, Sum 2, Wciórka 0, Kobecki 0, Dworakowski 0, Szymerowski 0

 

Gyldne Slagtere - MWSLiT 64:45 (34:16)

Gyldne Slagtere: Sobolewski Jarosław 18, Kordys 10(1), Sobolewski Adam 10, Szkudlarski 10, Kwiatkowski 7, Mazurek 5, Hejduk 2, Niedzielski 2
MWSLiT: Oborzyński 15, Głowik 10(2), Siczyński 9(1), Gliniak 5(1), Rabiega 3, Zabłocki 3

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Piotruś 2011-10-31
    22:02:11

    0 0

    Brawo Sampraus

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1236