Zwycięstwo na koniec zgrupowania

2009-07-10, Autor: Piotr Kolisko

Wrocławski Śląsk udanie zakończył zgrupowanie w Niemczech.

Wrocławski Śląsk udanie zakończył zgrupowanie w Niemczech. W ostatnim meczu kontrolnym wrocławianie pokonali szkocki zespół Heart of Midlothian 1:0. Piłkarze Śląska od pierwszych minut meczu grali agresywnie i twardo co kontuzją przypłacił wrocławski zawodnik Vuk Sotirovic. Po przerwie obraz gry nie zmienił się, nadal Śląsk był stroną dominującą co potwierdził Tomasz Szewczuk zdobywając jedyną bramkę meczu w 71 minucie.

Mecz z Heart of Midlothian był kolejną okazja do przypatrzenia się nowym zawodnikom pretendującym do gry w zespole Ryszarda Tarasiewicza. Nieoficjalnie mówi się, iż najbliżej podpisania kontraktu ze Śląskiem jest Słowak Blazej Vaščak, który jako jedyny z testowanych piłkarzy powrócił wraz z drużyną do Wrocławia.

Na piątek trener Tarasiewicz zaplanował jeden trening na obiektach klubowych natomiast już w niedzielę drużyna Śląska uda się na kolejne zgrupowanie, którego celem będzie Słowenia.