zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Było by tego 2021-10-05 07:44:56

  Czemu ludzie nadal są wprowadzani w błąd, to nie hybryda bo nie ma możliwości jazdy na akumulatorach, proszę o sprostowanie waszejbdefinicji pojazdu hybrydowego!!!

 • ~FeliksKoneczny 2021-10-04 15:13:28

  Na stronach rządowych jest druk do pobrania. Można go wypełnić i zadeklarować, że na swój koszt chcemy sprowadzić imigranta. Dlaczego tego nie robią, tylko każą nam za to płacić?

 • ~FeliksKoneczny 2021-10-04 11:26:07

  Słuszna inicjatywa. Chrońmy dzieci. Bóg zapłać.

 • ~FeliksKoneczny 2021-10-04 11:21:08

  Żenujące, że takie rzeczy dzieją się pod patronatem miasta. Przecież te hasła są absurdalne już na pierwszy rzut oka. W całej naturze rodzina to rodzice i potomstwo, które sobie spłodzili. Nie ma siły, aby dwie dziewczyny spłodziły sobie dzieci. Tym sposobem odbiera się dzieciom prawo do rozwoju i wychowania w warunkach najlepszych dla ich rozwoju. Każde dziecko potrzebuje i pierwiastka męskiego i pierwiastka żeńskiego. Inaczej dziecko będzie miało słaby start w życiu i to nie ze swojego powodu, tylko z powodu patologicznych regulacji prawnych.

 • ~mdj11 2021-10-02 10:41:23

  Witam.
  Jak najbardziej zgadzam się z Panem radnym Michałem Piechelem. KAŻDEMU człowiekowi należy się szacunek. ALE.
  Nigdy nie zgodzę się z tym, że mam szanować czy akceptować KAŻDY czyn człowieka. BO.
  Czyn i człowiek to są dwie różne "rzeczy". Nie zaakceptuje kradzieży, zabójstwa, cudzołóstwa, pożądliwości innego człowieka/rzeczy. Nie zaakceptuje, że dziecko niszczy, bije, zabija swoich rodziców, i na odwrót.
  KAŻDEMU homoseksualiście należy się szacunek, że jest człowiekiem i JA będę zawsze szanował. ALE.
  NIGDZIE nie jest napisane, że Kościół katolicki akceptuje CZYNY homoseksualne.
  A Szanownemu Panu radnemu proponuję, aby jeszcze raz przeczytał sobie rozdział 19 z Księgi Rodzaju Pisma Św.

 • ~Edyward 2021-10-01 18:20:26

  Nie lepiej wykorzystać tych medyków do wyleczenia urojeń u protestującej grupy

 • ~Jolanta Kilanowska 2021-09-30 20:05:49

  Pan prezydent niech wyremontuje stare kamienice i zrobi toalety w mieszkaniu ogrzewanie miejskie a nie buduje wieżowce dla kogo my w nich niebedziemy mieszkać tylko w starych ruderach

 • ~gustyniak12 2021-09-30 13:06:10

  Niektórych schorzeń kręgosłupa nie pokonasz. Zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia i rwa kulszowa to choroby. Możesz zatrzymać ich rozwój i złagodzić dolegliwości. mi na ból kręgosłupa pomaga metoda mckenziego. Polega ona na cyklicznych samodzielnych ćwiczeniach. Bardzo dobrze się sprawdza przy długotrwałym bólu kręgosłupa i produkty konopne olej CBD 5 % decarboxyled essenz , MSM i czeska maść konopna thermolka extra kupisz te produkty tu www.konopiafarmacja.pl

 • ~Bernadetta Miecielica 2021-09-29 18:42:53

  Ta książka powinna być rozdawana za darmo w całej Polsce. betonowa jest wszędzie, niedawno piękne drzewo które rosło tuż przed Mostem Pokoju. po pr. stronie wjazdu na Most od ul.Wyszynskiego. w str.Urzedu. Wojewódzkiego.gdzie jest to drzewo komu przeszkadzało i kto się wykazał wstrętna. nadgorliwością. rosło w specjalnym. obramowaniu. nadgorliiwosc. jest wechobecna,spółdzielnie. mieszkaniowe. z uporem maniaka. pryskaja randapem. trucizna.ledwo pokaże się mizerna trawka. na parkingach spółdzielni.horror. psy zdychają,lekarze weterynarii. nie mogą już ich uratować.bo lizały zatruta trawę.MASAKRA.i wszyscy siedzą cicho.bardzo cicho.

 • ~mdj11 2021-09-29 16:24:27

  Witam.
  Pragnę zadać pytanie:
  - dlaczego w zaproszeniu na marsz równości jest TYLKO mowa o sferze seksualności w szeroko rozumianym pojęciu?
  - dlaczego zapraszane są tylko osoby, których życie związane jest w szczególności ze sferą szeroko rozumianej tożsamości seksualnej?
  Pytam, gdyż w statucie Stowarzyszenia Kultura Równości w art 11 pkt 1 jest mowa o : "wiek, wyznanie, przekonania, rasę, niepełnosprawność, status materialny we wszystkich dziedzinach życia społecznego,".
  Więc zadaję kolejne pytanie:
  DLACZEGO DYSKRYMINOWANE SĄ INNE OSOBY?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.