zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Леся Корж 2019-05-27 19:10:26

  Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
  Moja strona internetowa:
  https://wspanialaarchitektura.pl/main
  https://wspanialaarchitektura.pl

  Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

 • ~Kacper Mielecki 2019-05-27 14:18:31

  nie, jeszcze, ale wszystko jest przede mną.

 • ~Sylwester Wawer 2019-05-26 21:59:31

  W dwóch wariantach jest budowa jednopoziomowych skrzyżowań na A4 jakiś żart?

 • ~mdj11 2019-05-26 15:58:55

  Witam. Może jednak autor artykułu ruszył by się znad biurka i pokazał zdjęcie tej uszkodzonej linii, gdyż zdjęcie ukazuje torowisko placu Strzegomskiego/Legnicka.
  /pstrykifoto.wroclaw.pl/

 • ~Janusz Stodulski 2019-05-25 10:31:32

  Niestety brak kasy w klubie zaczyna dawać znać o sobie. Żeby zatrudnić lepszych na miejsce słabszych trzeba wysupłać parę groszy. Jeśli nie będzie kasy to trzeba grać swoimi wychowankami a to może zepchnąć nas od początku sezonu w grono zespołów broniących się przed spadkiem. Z Robakiem negocjacje idą jak po grudzie...

 • ~Karol Juśkiw 2019-05-24 22:33:21

  W moim przekonaniu polityczne gadanie i mydlenie oczu ....
  Zero konkretów

 • ~aga2021 2019-05-24 20:19:41

  Ja z kolei jeśli chodzi o castingi zdecydowanie polecam agencje modelek, hostess i statystów Infernal https://www.agencjainfernal.pl/ Mają bardzo fajne castingi zlecenia. Czasami u nich właśnie pracuje jako statystka na planach zdjęciowych i modelka na pokazach mody.

 • ~Anna Sieczka 2019-05-24 15:15:31

  Beznadziejna obsługa na kasach dworca vrocławia. Panie są opieszałe i nie uprzejme. Jeden pasażer obsługiwany jest 30 minut, w drugim okienku Pani nie pobiera płatności kartą, twierdząc że nie ma, odsyłanie od okienka do okienka w każdym należy stać pół godziny A na końcu odsyłają do kas międzynarodowych, jedna wielka porażka. Brak osoby decyzyjnej, prosząc managera nie ma, prosząc prezesa nie ma. Wychodzi na to że dworzec we Wrocławiu jest bezpański, na koniec dodam że przez opieszałość pań na kasie jak również niedoinformowanie uciekł mi autobus. Nie polecam

 • ~Sebastian Krawczykowski 2019-05-24 13:39:25

  Śląska z tego co zrozumiałem nie stać na transfery gotówkowe więc będziemy szukać tylko zawodników z kartą na ręce. Znalezienie tylu wolnych zawodników, którzy godnie zastąpią, a czego byśmy sobie ostatecznie wszyscy życzyli, byli lepsi od poprzedników, będzie potwornie ciężkie. Lewy i środkowy obrońca to priorytet, dobrze by było wydostać z Miedzi Legnica obu skrzydłowych bo na tle całej ligi wypadają ponadprzeciętnie. Ofensywny pomocnik z dobrym dryblingiem i podaniem, ktoś pokroju Morioki byłby mile widziany. Ataku bym nie ruszał, jeżeli przedłużymy kontrakt z Robakiem to powinniśmy zacząć wprowadzać młodych, coś w nich widziano chyba jeżeli grają w Śląsku. Tylko na młodych możemy zarobić więc na nich budował bym nowy skład przy czym trzon drużyny dalej tworzyliby doświadczeni gracze.

 • ~Jacek Płoński 2019-05-24 11:56:07

  Tymczasem powstają nowe hotele https://walterherz.com/pl/a/gdansk-lodz-i-wroclaw-z-najwiekszym-potencjalem-wzrostu-rynku-hotelowego

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Jacek Sutryk zasłużył na wotum zaufania?
Oddanych głosów: 438