zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Urszula Wielgos-Wrzesińska 2019-08-02 19:48:33

  Piękny zwyczaj

 • ~garym 2019-08-01 22:11:10

  Pani Marta to przede wszystkim nieuczciwy developer, który nie wywiązuje z obowiązków gwarancyjnych wobec swoich klientów. Ktoś kto nie jest uczciwy w biznesie, nie będzie też uczciwy w polityce.

 • ~Wrocławianka...... 2019-08-01 21:30:47

  Zaberd SA - biorąc pod uwagę, że samochód z tym banerem był widziany na ulicach Wrocławia 8 lipca rano, to ponad tydzień wieźliście go do bazy.

 • ~Stanisław Jaśkiewicz 2019-08-01 20:45:48

  Zastanawiałem się krótko skąd/dlaczego tak nieładny artykuł wobec Pani Lempart. Coś mi się wydaje,że autor ,Pan Marcin Torz to zagorzały kibic Śląska ! To wszystko wyjaśnia ! Kiedy we Wrocławiu "rządził" na rynku Międlar był z nim ONR i kibice Śląska.Kibice grozili Pani Marcie ,że "zrobią z nią porządek"...Teraz autor tego artykułu chce się z nią rozprawić ? To jest dziennikarz? Ale "wolny" dziennikarz, czy od Przewielebnego Ojca?https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/797342873774181/

 • ~Stanisław Jaśkiewicz 2019-08-01 20:28:40

  Widzę,że mleko się rozlało,więc jednak wystartuję z publiczną polemika wobec tego artykułu,Zaznaczę,że to bardzo wytonowane moje wypowiedzi, bo to co czuję po tym artykule/paszkwilu , to gotuje się we mnie i nie nadaje się do tekstu drukowanego. Otóż,..Ten artykuł i ankieta to jakiś absurd! Autor dyskredytuje Panią Lempart powołując się na nieokreślonego "rozmówcę".Tak można wypisać każdą tezę powołując się na dane z sufitu. Autor sugeruje również ,że "ona dzieli"...Znów wyimaginowane zarzuty. Ja ją widziałem na ulicach Wrocławia. W momencie kiedy autor tego artykułu smażył bodaj podobne artykuły ona stawała na ulicy do bezpośredniej walki z bandami nacjonalistów. Była [i jest] najaktywniejszą osobą w tym rejonie która broni nas przed nacjonalizmem ! Jeśli kogokolwiek dzieli [jak sugeruje autor artykułu], to ona faszyzujące bojówki od Wrocławskich obywateli.Stara się ich bronić, zwykłych szarych ludzi takich jak ja. Autor artykułu również stronniczo opisuje jej szanse w wyborach. To kpina takie wypociny ! Że niby w wyborach poniosła totalną klęskę . Panie autor ! A ostatnie wybory do PE kiedy była wystawiona z dalekiego miejsca [ o tym Pan się nie zająknął ?!] to jednak nabiła Wiośnie od diabła głosów ! To Pan przemilczał, bo Pana artykuł nie jest obiektywny, tylko pisany pod tezę. Po diabła pod spodem ta ankieta jeśli wcześniej sugeruje się na kogo oddać głos? Na koniec poproszę ,aby w jakiejkolwiek formie Pan podał ,kto to jest ten "rozmówca " którego Pan powołuje. Bo intuicja mi podpowiada,że to tylko i wyłącznie Pana insynuacje. I to jest żenujące.Tym samym sposobem ja mogę napisać publicznie co słyszałem o Panu strasznego w autobusie

 • ~Zet 2019-08-01 20:21:59

  " Poeta" Przemo lubi alkohol, jak też stosowanie wulgaryzmów oraz "języka przemocowego". Tym razem trafił na sprawniejszego od siebie.

 • ~Stanisław Jaśkiewicz 2019-08-01 20:20:28

  Proszę mi podać możliwość wymiany informacji z autorem artykułu.Nie chcę się publicznie obrzucać informacjami

 • ~Justyna Kowal 2019-08-01 20:15:07

  Powoływanie się przez autora na nagle wprowadzoną pod koniec artykułu figurę "naszego rozmówcę" wydaje się zabiegiem bardzo pasującym do niezręcznie kamuflowanych antypatii osobistych samego autora wobec kandydatury wrocławskiej kandydatki.
  Gdybyż artykuł stanowił o preferencjach autora - należałoby zmienić tytuł lub opatrzyć dopiskiem - "według pana Torza", bo obecnie brak opracowaniu dziennikarskiej rzetelności.
  Symptomatyczne, że autorowi tak nie leży kandydatura wrocławianki, że pochwali każdego kandydata spoza wroclawskiego kręgu, a zwłaszcza za pozawrocławską działalność. Taki styl rozumowania.
  Kandydaturę pani Marty Lempart widzę bardzo podobnie, jak wypowiadająca się tu Iwona Wyszogrodzka: "we Wrocławiu jest Marta"!
  I nie wydaje mi się, żeby antypatie autora mogły jej pozycji zagrozić - w szczególności nie przez takie manipulacje dyskursem, jakie prezentuje w swojej wierszówce.

 • ~oedsw 2019-08-01 19:44:35

  Dzień dobry! Martyna, tak. W każdej chwili możesz aplikować na studia poprzez naszą stronę internetową dlakandydata.dsw.edu.pl

  W razie pytań służę pomocą

  Pozdrawiam,
  Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

 • ~Antoni Henryk Raciborski 2019-08-01 19:22:14

  Do komentującej Iwony Wyszogrodzkiej. Informacja o asystenturze Krzysztofa Śmiszka oraz Marcina Anaszewicza są kłamliwe i wielokrotnie były już prostowane. Proszę zatem o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy we Wrocławiu jest miejsce na LGBT Festival?
Oddanych głosów: 144