zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 23:28:41

  'Plan-demia' to ściema dla zduraczonych! Liczba chorych, np. na Słowacji: 1%! - NIE daje jakichkolwiek podstaw, by pozbawiać praw obywatelskich i ludzkich całość społeczeństwa! To plan wprowadzania Nowego Porządku Świata.

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 23:25:26

  Czyżby kształtowało się życie 'po-COVID'owe?

 • ~Zbigniew Całkowski 2021-03-06 11:40:31

  Miastem od lat rządzi PO z przystawkami. Ekosystem należy do miejskich spółek i to ON odpowiada za totalny bajzej.

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 01:54:50

  Rektor - komendant Akademii Wojskich Lądowych gen bryg. dr hab. inż. Dariusz Skorupka to autokratyczny biurokrata, pomiatający podległymi sobie pracownikami Uczelni, de facto niszczący resztki polskiej armii i jej kadry dowódczej; NIE nadaje się do dowodzenia jednostkami liniowymi, albowiem jego psyche ulega wtedy załamaniu nerwowemu (wróbelki ćwierkają, że jest zwykłym cykorem).

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 01:39:05

  Ś.p. Gen. August Emil Fieldorf „Nil” - za to, że walczył o wolność i niepodległość Polski - spotkała Go Golgota! Aresztowanie: żydówka Fajga Mindla-Danielak (Wolińska); rozprawa: żydówka Maria Sand (Gurowska); I instancja: żyd Benjamin Wajsblech; wyrok zatwierdzają: żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, żydówka Paulina Kern; na śmierć Polskiego Bohatera prowadzą: żydzi płk UB Goldberg i Fejgin. Żydo-komuna onegdaj pod Moskiewskim parasolem, a obecnie chazarsko-judejska - pod USraelski - katowała i katuje Polskich Patriotów.
  Jak żyć? Zapomnieć? - Tego się nie da zapomnieć! Więc może dać sobie "wyprać mózg"! A może to wykluczenie? Kogo i przez kogo? Nie żyjemy w próżni - tylko w konkretnych uwarunkowaniach! Nowa przestrzeń? Abstrahowanie od realiów? "Nowa" fikcja? 'Nowy Porządek Świata' nowej Rasy Panów?

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 01:15:11

  Wrocławski sąd w piątek uniewinnił Romana Sklepowicza. Publicysta stanął przed sądem za wypowiedzi z 2017 r., kiedy to na antenie jednej z telewizji internetowych komentował uczestniczki tzw. czarnych protestów. Prywatny pozew w tej sprawie złożyła Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Roman Sklepowicz to prezes Stowarzyszenia Poszkodowanych przez System Bankowy, a w ostatnich latach także publicysta telewizji wRealu24. Przed wrocławskim sądem stanął za wypowiedzi z 4 października 2017 roku. W trakcie programu na żywo komentował wygląd i zachowanie uczestniczek ówczesnych Strajków Kobiet, które szły ulicami miast w ramach rocznicy tzw. czarnych protestów.
  – (…) bo ładne laski to idą na dyskotekę, a takie brzydkie, których nikt bzykać nie chce, to idą na demonstrację. Bo ja stałem i patrzyłem, nie? I stałem i sobie mówię: Którą bym bzyknął? Ta? O Jezu, o Boże. Nie, nie tą tylko nie, o Jezus. I tak stałem, i wierzcie mi, że cały czas myślałem: Kto to rucha? Doszedłem do wniosku, że nikt i dlatego idą w tej manifestacji – mówił o demonstrantkach Sklepowicz. – Nikt nie chce się nad nimi, nad nimi, że tak powiem, ulitować. Nikt nie chce pociągnąć za majtki, no to ona dawaaaj na manifestację (…) no to niech to napiszą. „Niech ktoś nas wyrucha!” jesteśmy gotowe, jest równouprawnienie. Nas trzeba bzyknąć – komentował.
  Może tzw. 'kobiety' chcą w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, albowiem brakuje im męskiej adoracji.

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 01:01:05

  Pięć lat temu 'wściekłe macice' nie mówiły o wojnie, ale już w 2021 - ich hasłami są: wojna i rewolucja. Zapewne to taka kobieca 'stałość' w zmienności.

 • ~wprxceo1265 2021-03-06 00:20:04

  Torowisko na św. Mikołaja było remontowane zaledwie rok temu! Jak obecnie wygląda? Głębokie dziury i wykruszony asfalt wzdłuż szyn tramwajowych. Wrocławianie śmiali się, że do remontu użyto pianki budowlanej. I to była PRAWDA. Ten fragment torów był naprawiany za pomocą starych desek i pianki montażowej. Wtedy MPK przekonywało, że to nie pianka, tylko specjalne materiały i normalny sposób remontowania. Teraz ich (niedo)rzecznik prasowy nie komentuje sprawy.

 • ~wprxceo1265 2021-03-05 23:52:50

  Takim 'kodem' władze Miasta mówią, że poprzednio otrzymana kaska - to za MAŁO i oczekują kolejnej transzy. Onegdaj działacz "Solidarności" Jan Józef Grzyb [vel Władysław Frasyniuk] mówił, że "W magistracie tylko ryby nie biorą". Czyżby miał rację?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy epidemia i lockdown to dobry moment na otwarcie nowej restauracji?
Oddanych głosów: 326