zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~mdj11 2019-07-28 12:17:09

  Witam.
  Dlaczego ludzie z LGBT MOGĄ obrażać WSZYSTKICH, którzy nie podzielają ich stylu życia, a kiedy INNI, którzy nie podzielają ich styl życia wypowiadają swoje zdanie, są przez nich wyzywani od najgorszych?
  I dlaczego są to ZAWSZE tylko chrześcijanie?

 • ~mdj11 2019-07-28 12:09:44

  Witam.
  Wg mnie, patrząc na zdjęcie z góry, i odliczając wyraźnie przechodzące bokiem osoby, to na manifestacji było nie więcej niż kilkaset osób a na Ostrowiu Tumskim jeszcze mniej. Więc nie wiem, skąd autor artykułu wziął te 1000 osób.

 • ~Bielska Joasia 2019-07-28 11:30:38

  Bardzo dobrze .

 • ~Marcinkwiatek 2019-07-28 07:34:29

  Niech zrobi Penisomahometki w ramach wsparcia dla homoseksualistów w krajach muzułmańskich, którym grozi ukamienowanie.

 • ~Rafał Czupryna 2019-07-27 09:04:12

  Tak się zastanawiam co by było jakby na tych kolorowych pasach doszło do potrącenia.

 • ~Marek Mleczak 2019-07-27 07:15:12

  Ale chyba o to w tym wszystkim chodzi?:)
  Nie dość że idioci zainstalowali nielegalnie znak drogowy- nielegalny, bo wbrew polskim przepisom, to jeszcze ktoś na tym nielegalnym znaku zaproponował pieszczoty...
  Czekam na ujęcie sprawców:) Baardzo.

 • ~mdj11 2019-07-26 18:01:07

  Witam.
  Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO MUSI BYĆ TRAMWAJ NA NOWY DWÓR???
  "Przez niego" trzeba więcej wydać na nowy wiadukt nad torami (dłuższy, aby tramwaj musiał pod niego swobodnie podjechać). A budowa torowiska pochłonie dużą kasę. A przecież torowisko trzeba co jakiś czas generalnie naprawiać. Gdyby wydzielić i ograniczyć pas ruchu dla autobusów, to i tak komunikacja była by szybka i nieograniczona. A może tak trolejbus?!
  A dlaczego nie stworzyć komunikacji kolejowej??? Przecież tam gdzie będzie pętla, jest niedaleko przystanek kolejowy.

 • ~Dariusz Niszewski 2019-07-26 17:09:48

  Czy już wiadomo gdzie wywiezione zostanie te 9500 ton gruzu. Czy zostanie zmielony i uzyty gdzieś na podsypkę.Czy zostanie wywieziony i wrzucony do jakiegoś stawu na terenie prywatnym jak było to z gruzem po dworcu PKS. ===== "Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska miała w poniedziałek skontrolować teren stawów w okolicach Zachowic (gmina Kąty Wrocławskie). To tam wysypywany był gruz m.in. z rozbiórki dworca PKS we Wrocławiu. Ekspertyza przeprowadzona na zlecenie mieszkańców wykazała, że zagrożone są lęgowiska chronionych gatunków. RDOŚ miał zbadać teren, ale inspektorzy nie zostali wpuszczeni, by wykonać swoją pracę. Właściciel nie odebrał zawiadomienia o kontroli, a na miejscu zjawił się przedstawiciel współpracującej z nim firmy, który poinformował zebranych, że to teren prywatny i za naruszenie go grożą kary. ======https://gazetawroclawska.pl/gruz-z-pksu-trafil-do-stawu-ale-wlasciciel-terenu-nie-zgodzil-sie-na-kontrole-zdjecia/ar/4449169 ========================Podobnie jak wcześnie gruz z rozebranego biurowca CUPRUM, który wylądował tez na terenie prywatnym w stawie w Parku Krajobrazowym dolinie Bystrzycy. =========http://www.katywroclawskie24.pl/aktualnosci/gruz-z-cuprum-zasmieca-im-jezioro/

 • ~keiler 2019-07-26 09:47:37

  Nazwa włoskiego oferenta rzeczywiście intrygująca. Zachowanie jego także skojarzeniowo korespondujące ;-)
  Szkoda, że brak informacji czy policzono i wyegzekwowano stosowne kary.

 • ~Eliza 2019-07-25 20:59:49

  Obniżki i likwidacja niektórych rodzajów biletów to dobry kierunek, zatem należą się pochwały

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy we Wrocławiu jest miejsce na LGBT Festival?




Oddanych głosów: 89