zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwroclaw.com daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Mat Łagowski 2019-10-04 01:45:52

  Szukanie artysty na evencie jest trudne bo są oni zajeci robieniem dziar. Dużo lepiej do nich napisać wcześniej lub wysłać zapytanie.

  Tutaj polecam stronkę: https://www.inksearch.co/ która ułatwia proces kontaktu z artystą tatuażu.

 • ~wroclawianin312 2019-10-03 19:37:34

  Zawsze głosowałem na ostatnich na liście, trochę na złość tej walce o bycie jedynką. Czyli w tym roku głos na Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk

 • ~wroclawianin312 2019-10-03 19:35:32

  Zdecydowanie wolę Państwo Dobrobytu wg wizji Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, niż jego polską wersję stworzoną przez kaczora dyktatora

 • ~wroclawianin312 2019-10-03 19:34:00

  Z symulacji wychodzi, że Lewica będzie mieć dwa mandaty we Wrocławiu i drugi właśnie dla niej, więc życzę powodzenia

 • ~MiastoSmogu 2019-10-03 15:27:24

  Jak zwiększyć punktualność komunikacji w tym przede wszystkim autobusów kiedy jadą one po tych samych drogach co stojące w korku prywatne samochody ( przeważnie z jednym osobnikiem w środku )? Zmniejszyć liczbę owych samochodów zapewniając płynny przejazd tym pierwszym. Nie ma innych możliwości. A samochód to jest wynalazek, ale z końca XIX wieku, nieprzystający do miast XXI wieku. A o lobby to niech owa partia się nie wypowiada, bo jest jedno główne lobby, którym oni sami się poddają permanentnie - to tacy panowie co zamiast w spodniach to w sukienkach chodzą.

 • ~olek 2019-10-03 13:48:51

  Zobaczyć taką osobę na mównicy sejmowej, to będzie naprawdę przyjemnosć. Mój głos ma :D

 • ~Ewa Zawadzka 2019-10-02 15:09:39

  A ja ostatnio sobie zorganizowałam z przyjaciółkami świetny wyjazd do Ustki i wybrałyśmy hotel Grand Lubicz grandlubicz.pl/ :) Zdecydowałyśmy się na niego, bo ma świetną strefę spa&wellness, masaże są znakomite. Ja całkowicie zapomniałam o jesiennej chandrze i zrelaksowałam się za wszystkie czasy :)

 • ~Maria Dąbrowska 2019-10-02 12:08:02

  Rodzinę pieszej proszę o kontakt : www.facebook.com/maria.dabrowska.587268

 • ~1988 2019-10-02 07:49:56

  Pani Anna powinna uświadomić dzieciom, że prawdą jest, iż komunikacją zbiorową jeżdżą również złodzieje, co miało w tym wypadku miejsce. Wysoce prawdopodobne, że również oszuści, wyuzdani zboczeńcy lub, o zgrozo, pedofile. Nie każdego jednak łatwo jest w autobusie zdemaskować.
  Życie na tej planecie nie jest super kolorowe i mimo wszystko należałoby to nie najmłodszym dzieciom już uświadamiać, zanim pokrzywi im się postrzeganie świata.
  A to, że był kopany... co prawda nie jest to humanitarne, ale zawsze lepsze niż bezzwłoczne powieszenie na rurce uchwytu lub obcięcie dłoni, jak to złodziejom bywało w zwyczaju.
  Nikt nie lubi złodziejstwa - nawet obsku.wiali socjalni beneficjenci - choć dopiero wtedy, gdy do ich makówek dotrze, jak są... napełniani frazesami i powietrzem (co można określić jednym słowem na D)

  Co to babci, która chciała wysiąść nie na przystanku - autobus to nie taksówka - ciekawe do kogo miałaby pretensje, gdyby podczas tego wysiadania wystąpiła sytuacja niebezpieczna?

  A co do dalszych pretensji i niechęci do dalszego podróżowania autobusem do przedszkola - proszę zwrócić się gdzie indziej i do kogoś innego pisać skargi na to, że w pobliżu miejsca zamieszkania nie ma odpowiednich placówek eliminujących konieczność takiego się przemieszczania.

 • ~Eliza 2019-10-01 23:59:02

  Kontrolerzy robili to co jest w ich obowiązkach, to ten gapowicz swoich zachowaniem jest winny takiej sytuacji, to on wywołał awanturę i absurdem jest winienie kogoś innego niż tego gapowicza za tę sytuację.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że przy nowych inwestycjach mieszkaniowych powinno powstawać mniej miejsc parkingowych?
Oddanych głosów: 309