Koszykówka we Wrocławiu

Koszykarze Śląska nieznacznie gorsi od Arki Gdynia
0

Po raz kolejny nie udało się odczarować hali Orbita. Śląsk Wrocław po istnym horrorze przegrał z Asseco Arką Gdynia 83:85. Oba zespoły grały falami, prowadzenie zmieniało się osiem razy. Śląsk rozpoczął fatalnie, jednak dwie kolejne kwarty dawały nadzieję na wygraną wrocławskich koszykarzy. O wszystkim zadecydowała ostatnia część gry, która była bardzo emocjonująca, a w samej końcówce więcej zimnej krwi zachowali koszykarze Arki.

2019-10-21 12:07 Autor: red
Ślęza Wrocław rozgromiona w hicie kolejki
0

W meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław przegrała z Artego Bydgoszcz 59:81. Podopieczne Tomasza Herkta rozegrały znakomite spotkanie, zasłużenie sięgając po wygraną.

2019-10-21 11:49 Autor: red
Arkadiusz Rusin: Na początku nasz mecz był brzydki do oglądania
0

W trzeciej kolejce Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonałą Enea AZS Poznań aż 78:43. - Spodziewaliśmy się tego, że może być ciężko - podsumował spotkanie szkoleniowiec 1KS-u, Arkadiusz Rusin.

2019-10-18 00:40 Autor: prochu
Wilki Morskie za silne dla Śląska. Pierwsza domowa porażka WKS-u
0

Śląsk Wrocław przegrał z King Wilkami Morskimi Szczecin 73:83 w 3. kolejce Energa Basket Ligi. Szczególnie słaba w wykonaniu wrocławskiej drużyny była druga połowa i głównie przez postawę w trzeciej kwarcie wrocławianie nie odnieśli drugiego w sezonie zwycięstwa.

2019-10-14 21:01 Autor: prochu
Ambitny beniaminek na drodze WKK Wrocław [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę koszykarze WKK nie obronili Twierdzy Wrocław, przegrywając jednym "oczkiem" z Miastem Szkła Krosno. Przed nimi szybka szansa na rehabilitację - w środę (16 października) zagrają na wyjeździe z Weegree AZS-em Politechnika Opolska. Początek spotkania o godzinie 18.

2019-10-16 12:26 Autor: prochu
Dołącz do Klubu Kibica Ślezy Wrocław
0

Po meczu Ślęzy Wrocław z Enea AZS-em Poznań odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie Klubu Kibica Ślęzy Wrocław.

2019-10-13 14:41 Autor: prochu
Ślęza rozpoczyna granie przed własną publicznością. W niedzielę podejmie AZS Poznań
0

W 3. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy Wrocław podejmą drużynę Enea AZS-u Poznań. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, na godz. 17. Będzie to pierwszy mecz żółto-czerwonych przed własną publicznością w sezonie 2019/2020.

2019-10-13 12:48 Autor: prochu
WKK podejmuje Miasto Szkła Krosno [ZAPOWIEDŹ]
0

Po sobotniej porażce w Prudniku, czas odbudować się we wrocławskiej twierdzy - WKK zmierzy się z Miastem Szkła Krosno. Obie drużyny są podrażnione po weekendowych porażkach, która z nich zachowa teraz więcej zimnej krwi?

2019-10-12 14:58 Autor: prochu
Zwycięstwo na inaugurację. Ślęza Wrocław zdobyła Łódź
0

W meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały CosinusMED Widzew Łódź 70:53 i tym samym rozpoczęły swój sezon od zwycięstwa. Wyróżniającymi się zawodniczkami w zespole 1KS-u były Cierra Burdick i Ana Pocek - obie odnotowały double-double.

2019-10-10 10:54 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u zapraszają na mecz z Wilkami [WIDEO]
0

Po dwóch kolejkach Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. W najbliższą niedzielę zmierzą się w hali Orbita z Wilkami Morskimi Szczecin i potrzebują wsparcia swoich kibiców.

2019-10-12 11:12 Autor: prochu