Do ponownego rozpoczęcia sezonu najlepszej żużlowej ligi świata zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz PGE Ekstraliga ogłosiła oficjalny terminarz rozgrywek. Swój „rozkład jazdy” poznała także Betard Sparta Wrocław. Wicemistrza Polski już na samym początku czekają ciężkie próby.

2019-12-11 12:47 Autor: Bartosz Królikowski
Rekordowe oglądalności PGE Ekstraligi w TV na meczach we Wrocławiu
0

Nie ma znaczenia czy w nSport+, czy w Eleven Sports - rekordowe oglądalności telewizyjne z meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2019 były osiągane podczas transmisji ze spotkań Betard Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim.

2019-10-25 02:10 Autor: red
Kontuzja zawodnika Betard Sparty. Jakub Jamróg złamał palec
0

Kontuzja zawodnika Betard Sparty Wrocław. Jakub Jamróg w ostatnich zawodach w tym roku doznał kontuzji ręki. Żużlowiec startował na Węgrzech i już w pierwszym swoim starcie upadł na tor i złamał palec.

2019-10-18 01:37 Autor: prochu
Znamy datę przyszłorocznego turnieju Grand Prix Polski we Wrocławiu
0

W zakończonym niedawno sezonie cykl żużlowej Grand Prix powrócił do stolicy Dolnego Śląska. Wrocławska impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców i okazała dużym sukcesem organizacyjnym. W przyszłym roku może być podobnie - znamy już datę wrocławskiej rundy Grand Prix w sezonie 2020.

2019-10-16 21:21 Autor: prochu
Maksym Drabik z tytułem Najlepszego Juniora Sezonu
0

Kapitalne występy ligowe, debiut w Grand Prix i odzyskanie Indywidualnego Mistrzostwa Świata Juniorów - kończący się sezon był dla Maksyma Drabika bardzo udany. Młodzieżowiec w poniedziałek na gali PGE Ekstraligi został wybrany Najlepszym Juniorem Sezonu.

2019-10-09 00:22 Autor: prochu
Tai Woffinden i Maciej Janowski pozostają w cyklu GP
0

Dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław - Maciej Janowski i Tai Woffinden - nadal będą startować w cyklu Grand Prix. Pierwszy z nich utrzymał się w czołowej ósemce cyklu, natomiast Brytyjczyk otrzymał stałą dziką kartę od organizatorów.

2019-10-09 00:55 Autor: prochu
Maksym Drabik Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik - został po raz drugi w karierze Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów. Młodzieżowiec w piątek w Pardubicach zajął trzecie miejsce w trzecim finale, ale zwyciężył w klasyfikacji generalnej.

2019-10-07 00:42 Autor: prochu
Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie
0

Tai Woffinden, brytyjski lider Betard Sparty, będzie startował we Wrocławiu kolejny sezon. Zawodnik ogłosił tę decyzję po drugim meczu finałowym PGE Ekstraligi.

2019-09-24 10:55 Autor: prochu
Betard Sparta Wrocław wicemistrzem Polski
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław przegrali w drugim meczu finałowym PGE Ekstraligi z Fogo Unią Leszno 31:59 i tym samym wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Najskuteczniejszym zawodnikiem wrocławian w rewanżu był Maksym Drabik (13 punktów), a znów słabiej zaprezentowali się liderzy - Tai Woffinden zakończył mecz z trzema "oczkami", a Maciej Janowski z dwoma.

2019-09-23 02:37 Autor: prochu
Maksym Drabik z dziką kartą na ostatni turniej mistrzostw Europy
0

28 września w Chorzowie odbędzie się ostatni turniej Tauron SEC - Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Dziką kartę na te zawody otrzymał żużlowiec Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik.

2019-09-17 02:30 Autor: prochu