Piast Gliwice

Porażka, która bardzo zaboli. Śląsk Wrocław poległ w Gliwicach
0

Mogła być przewaga nad rywalami, jest spora strata. WKS miał wiele okazji aby ten mecz wygrać, ale zabrakło skuteczności. Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:1 w bardzo ważnym spotkaniu grupy mistrzowskiej.

2020-07-05 19:55 Autor: Bartosz Królikowski
Najważniejszy miesiąc Śląska od lat, część druga. Tym razem wyjazd na mecz z Piastem Gliwice [ZAPOWIEDŹ]
0

Trwa zażarta walka o europejskie puchary, a akces do walki o podium zgłosiło więcej klubów niż na początku mogło się wydawać. Dlatego też każdy mecz waży teraz bardzo dużo, a w takiej sytuacji, przewaga nad rywalami może okazać się bezcenna. O jej wywalczenie Śląsk Wrocław jedzie do miejsca, które w tym sezonie może mu się bardzo dobrze kojarzyć, czyli do Gliwic na mecz z Piastem.

2020-07-05 09:30 Autor: Bartosz Królikowski
Pokaz skuteczności w drugiej połowie. Śląsk wygrywa i jest liderem!
0

Choć w pierwszej połowie grali fatalnie, na drugą wyjechali czołgiem i roznieśli rywali. Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Piasta Gliwice 3:0 w meczu 17. Kolejki PKO Ekstraklasy. Była to piąta z rzędu wygrana wrocławian, co jest wyrównaniem klubowego rekordu.

2019-11-30 23:01 Autor: Bartosz Królikowski
Dobra passo trwaj! Piłkarski Śląsk jedzie do Gliwic
0

Co mają ze sobą wspólnego Śląsk Wrocław i Robert Lewandowski? Liczbę cztery. Tyle goli bowiem polski supersnajper strzelił w ostatnim meczu Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów (6:0 z Crveną Zvezdą Belgrad) i tyle meczów pod rząd wygrali ostatnio wrocławianie. Aby przedłużyć swoją dobrą serię, wrocławianie muszą zdobyć jeden z najtrudniejszych do zdobycia stadionów w polskiej lidze. Na własnym boisku podejmie ich mistrz Polski Piast Gliwice.

2019-11-29 08:44 Autor: Bartosz Królikowski
Piłkarze Śląska wyśrubowali rekord zwycięstw
0

Niedzielna wygrana Śląska Wrocław przysporzyła fanom wiele radości, bo w ostatnim czasie nie zdarzało się, żeby WKS odwrócił losy spotkania w samej końcówce. Podopieczni Vitezslava Lavicki zdobyli trzy punkty, które na kilkadziesiąt godzin dały im pozycję lidera PKO Ekstraklasy, ale także pobili klubowy rekord - było to szóste zwycięstwo Śląska w ekstraklasie z rzędu.

2019-08-01 01:56 Autor: prochu
Viteslav Lavicka po meczu z Piastem: Wszyscy cierpieliśmy w pierwszej połowie
0

Śląsk Wrocław po świetnej końcówce pokonał Piasta Gliwice 2:1 w spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy. - Brakowało nam ruchu do połki, ale przez cały mecz wspieraliśmy się nawzajem. To ogromnie ważne, że walczyliśmy do ostatniej minuty - podreśla trener WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-30 10:21 Autor: prochu
Śląsk - Piast 2:1. Mistrz przegrywa, lider we Wrocławiu [WIDEO]
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy oczka, WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-29 16:22 Autor: prochu
Kapitalna końcówka Śląska! Mistrz pokonany, WKS liderem!
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy "oczka", WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-28 19:49 Autor: prochu
Dodatkowe atrakcje dla kibiców przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice
0

W niedzielę Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice w ramach 2. kolejki PKO Ekstraklasy. I choć spotkanie odbędzie się dopiero o 17:30, to już od 16 na Stadionie Wrocław na kibiców WKS-u czekają dodatkowe atrakcje.

2019-07-28 09:28 Autor: prochu