Piast Gliwice

Ulga w Śląsku: kontuzja Adama Kokoszki mniej groźna niż się obawiano
0

Śląsk Wrocław w sobotę przegrał w Gliwicach z Piastem 0:2, a oprócz punktów stracił również jednego z liderów obrony - Adama Kokoszkę. Dokładna diagnoza lekarska sprawiła, że trenerom spadł kamień z serca, bo kontuzja zawodnika jest mniej poważna niż początkowo sądzono. Popularny "Kokos" musi odpoczywać tylko przez tydzień, co oznacza, że pomoże drużynie w walce o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie.

2017-05-10 12:13 Autor: prochu, ŁM
Jan Urban: Wytłumaczenie porażki jest proste
0

Śląsk Wrocław w sobotę przegrał kolejne spotkanie w grupie spadkowej Lotto Ekstraklasy. Trener WKS-u Jan Urban mówił po meczu, że przyczyny porażki są proste. - Byliśmy dziś słabszym zespołem - przyznał bez ogródek na konferencji prasowej.

2017-05-07 14:19 Autor: prochu
Śląsk znów przegrywa. Gorzej być już nie może? [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali z Piastem Gliwice 0:2 w spotkaniu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy. Oprócz wyniku sportowego martwić może jeszcze styl gry, bo - delikatnie ujmując - podopieczni Jana Urbana nie zachwycili. Śląsk wciąż nie zdobył punktów w grupie spadkowej i jest na najlepszej drodze do pierwszej ligi.

2017-05-06 17:44 Autor: Paweł Prochowski
Śląsk jedzie do Gliwic bić się z Piastem o życie w Ekstraklasie [ZAPOWIEDŹ]
0

To będzie dla Śląska Wrocław mecz o być albo nie być w Ekstraklasie. Wrocławskich piłkarzy czeka bardzo trudny mecz w Gliwicach z tamtejszym Piastem. Jeśli przegrają, trafią do strefy spadkowej Ekstraklasy i mogą utknąć w niej na dobre. I wylądują jedną nogą w pierwszej lidze, co dla klubu będzie oznaczało katastrofę.

2017-05-05 13:14 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Adam Kokoszka: Źle nam się gra z Piastem
0

Śląsk Wrocław walczy o pozostanie w Lotto Ekstraklasie. Po pierwszej porażce w grupie spadkowej przed tygodniem, w sobotę wrocławianie zagrają z Piastem Gliwice. - Chcemy ruszyć w górę tabeli - zapowiada obrońca WKS-u Adam Kokoszka, który w czwartek spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

2017-05-04 14:01 Autor: prochu
Trzy mecze przerwy Łukasza Madeja
0

Komisja Ligi ukarała pomocnika Śląska Wrocław Łukasza Madeja trzema spotkaniami dyskwalifikacji za bójkę po końcowym gwizdku ostatniego meczu z Piastem Gliwice.

2017-03-16 08:50 Autor: prochu
Posypią się kary za bójkę po meczu Śląska z Piastem Gliwice?
0

Mecz Śląska z Piastem Gliwice we Wrocławiu skończył się bójką piłkarzy obu zespołów. Realne jest ryzyko, że kilku graczy Śląska zostanie ukaranych zawieszeniem na kilka meczów za udział w tej awanturze.

2017-03-12 10:28 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Czas wyjść z dołka. Śląsk Wrocław przed meczem z Piastem Gliwice [ZAPOWIEDŹ]
0

To może być mecz sezonu dla Śląska Wrocław. Czeka go potyczka z Piastem Gliwice. Jeśli przegra, znajdzie się bardzo blisko strefy spadkowej Ekstraklasy.

2017-03-09 19:16 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Wielki pech Śląska: tylko zremisował z Piastem Gliwice, tracąc gola w ostatniej minucie gry!
0

Jak to się mogło stać? Idziemy o zakład, że to pytanie będą zadawać sobie piłkarze Śląska w drodze z Gliwic do Wrocławia. Mimo, że w ostatniej minucie gry objęli prowadzenie, nie udało im się wygrać. Chwilę po swojej bramce stracili gola i tylko zremisowali z Piastem 1:1.

2016-09-27 09:00 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jacek Kiełb (w wyskoku) był jednym z lepszych piłkarzy Śląska w meczu z Piastem, ale nie uchronił swojej drużyny przed porażką
0

Lider Ekstraklasy okazał się za mocny. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:2 [RELACJA]

Marazm Śląska Wrocław pogłębia się. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego uległ Piastowi Gliwice 1:2 na własnym stadionie i zaliczył drugą porażkę z rzędu.

2015-09-25 23:12 Autor: Łukasz Maślanka