zamknij

Ślask Wroćław

Nowy rok, stary Śląsk. WKS przegrywa z Wisłą po słabym meczu
1

Wisła Kraków nie zagrała fantastycznego meczu, była jak najbardziej do ogrania, a mimo to Śląsk Wrocław nie zdobył pod Wawelem punktów. Podopieczni Vitezslava Lavicki stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. Tymczasem miejscowi tak naprawdę mieli jedną naprawdę groźną sytuację - rzut karny w pierwszej połowie - którą na gola zamienił Jakub Błaszczykowski.

2019-02-18 20:43 Autor: prochu
Lutowy numer magazynu
0

Lutowy numer magazynu "Wokół Śląska" w sprzedaży

W sprzedaży dostępny jest pierwszy w roku numer magazynu "Wokół Śląska". To jedyne czasopismo w pełni poświęcone klubowi z Oporowskiej.

2019-02-18 09:05 Autor: prochu
Bez niespodzianki. FutureNet Śląsk nie daje szans Biofarm Basketowi [RELACJA]
0

Nie było kolejnego pogromu w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim. FutureNet Śląsk tym razem nie rozgromił swoich rywali - jak miało to miejsce w starciach z SKK Siedlce i Księżakiem Łowicz - ale i tak odniósł pewne zwycięstwo, pokonując Biofarm Basket Poznań 86:70. Podopieczni Radosława Hyżego umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.

2019-02-17 23:40 Autor: prochu
Kolejny pogrom we Wrocławiu? FutureNet Śląsk gra z Biofarm Basketem Poznań [ZAPOWIEDŹ]
0

W spotkaniu 24. kolejki 1. ligi FutureNet Śląsk podejmie na własnym parkiecie Biofarm Basket Poznań. Obie drużyny będą chciały zmazać plamy po nieudanych występach w środku tygodnia. Początek meczu w niedzielę - 17 lutego - o godzinie 19.

2019-02-17 15:20 Autor: prochu
Pierwszy poważniejszy test. Śląsk zagra z Wisłą Kraków [ZAPOWIEDŹ]
0

Śląsk Wrocław zaczął wiosenne granie w Ekstraklasie tak, jak chciał i jak powinien, czyli od zwycięstwa z Zagłębiem Sosnowiec. Teraz przyszedł czas na mecz z poważniejszym rywalem, na tle którego będzie widać lepiej realną siłę wrocławskiej drużyny. Tym rywalem będzie Wisła Kraków, prowadzona przez Jakuba Błaszczykowskiego.

2019-02-18 09:20 Autor: Łukasz Maślanka
Rewitalizacja obrzeży Wrocławia i rozłam w partii Razem [PODSUMOWANIE DNIA]
0

Czym w piątek żył Wrocław? Miasto nawiązało współpracę kulturalną z ukraińskim Lwowem, Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na przebudowę ważnej ulicy na Karłowicach, a w dolnośląskich okręgach partii Razem doszło do rozłamu - z powodu wewnętrznych sporów z członkostwa w ugrupowaniu zrezygnowało około 30 osób. Zapraszamy na podsumowanie dnia.

2019-02-15 23:35 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka: Wisła Kraków to nie tylko Jakub Błaszczykowski
0

W poniedziałek Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. - Błaszczykowski wrócił do ekstraklasy, jest doświadczonym piłkarzem, ale Wisła to nie tylko Błaszczykowski, musimy przygotować się na cały zespół - podkreśla szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-02-15 10:39 Autor: Aleksander Hutyra
Mateusz Radecki: Nasza lepsza gra wynika z dobrej taktyki
0

- Fajnie będzie spotkać taką postać jak Kuba Błaszczykowski, ale nie będzie się to wiązało z dodatkową presją - mówi przed poniedziałkowym meczem Śląska z Wisłą Kraków zawodnik WKS-u Mateusz Radecki.

2019-02-15 10:25 Autor: Aleksander Hutyra
FutureNet Śląsk nie dogonił rywali. Derby dla Górnika
0

To nie był udany mecz FutureNet Śląska. Wrocławianie nieco przespali początek spotkania i musieli gonić rywali całą drugą i trzecią kwartę, a gdy w końcu doprowadzili do remisu w ostatnich minutach, Górnik Wałbrzych celnymi rzutami wolnymi przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mimo tej przegranej Śląsk pozostaje na fotelu lidera pierwszej ligi.

2019-02-14 00:00 Autor: prochu