VOSKAMP

Niestety - jeden Voskamp meczu nie wygra
0

Śląsk zasłużenie przegrał w Kielcach z Koroną 1:2 (1:2)

Nie pomogło granie trzema napastnikami: Voskampem, Diazem i Alexandre. Nie pomogło także to, że Korona kończyła mecz w 10. Śląsk Wrocław przegrał z Koroną Kielce 1:2 (1:2) będąc stroną, która znacznie częściej była przy piłce, ale znacznie rzadziej zagrażała przeciwnikowi w polu karnym.

2011-09-10 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
2

Gonili, ale nie dogonili. Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1:2

Drużyna Widzewa Łódź zdobyła twierdzę Wrocław. Łódzka ekipa bezlitośnie wypunktowała Śląsk w pierwszej połowie, strzelając dwa gole. I zespół gości nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa, choć Śląsk - po golu Sebastiana Mili w drugiej połowie - do ostatniej sekundy gry oblegał bramkę rywala. Niestety, oblężenie bramki Macieja Mielcarza efektów nie przyniosło i Śląsk musi przełknąć gorycz pierwszej w tym sezonie porażki, na dodatek poniesionej na własnym boisku.

2011-08-28 16:23 Autor: Łukasz Maślanka
Łukasz Madej zdobył swojego drugiego gola w tym sezonie w rozgrywkach ekstraklasy
1

Śląsk Wrocław wygrał z Legią w Warszawie 2:1 (2:0)

Drugi raz z rzędu Śląsk pod wodzą Oresta Lenczyka wygrał mecz z Legią w Warszawie. Tym razem bramki zdobywali Łukasz Madej i Johan Voskamp. Choć końcówka meczu była nerwowa i gospodarze zdobyli gola kontaktowego w 77 minucie, to WKS nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

2011-08-21 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
Marian Kelemen znów był bohaterem Śląska.
8

Horror w Sofii. Śląsk wygrywa z Lokomotivem w rzutach karnych dzięki Kelemenowi

Nie wystarczył im pierwszy mecz we Wrocławiu, nie wystarczyło 90 minut w Sofii, ani nawet dogrywka. O awansie do czwartej rundy Ligi Europejskiej przesądziły dopiero rzuty karne. W nich bohaterem został Marian Kelemen, który obronił dwie "jedenastki" graczy z Bułgarii. I Śląsk gra dalej w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. Kolejnego rywala poznamy już dziś. Tottenham Hotspur, Athletic Bilbao, AS Roma? Lista potencjalnych przeciwników Śląska prezentuje się ciekawie.

2011-08-04 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
1

WKS: Voskamp piłkarzem Śląska

Król strzelców I ligi holenderskiej został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Piłkarz związał się umową z wrocławskim klubem do czerwca 2014 roku.

2011-07-07 00:00 Autor: Piotr Kolisko