"Czerwony" występ Kamila Dankowskiego w reprezentacji Polski

2016-11-16, Autor: prochu

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała w poniedziałek z Niemcami 0:4 w spotkaniu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Zawodnik Śląska Wrocław Kamil Dankowski zagrał 41 minut.

Obrońca wyszedł w podstawowym składzie, ale w 41. minucie obejrzał czerwoną kartkę za faul taktyczny. Rywale wykorzystali grę w przewadze i jeszcze przed przerwą strzelili dwie bramki, a po zmianie stron dołożyli kolejne dwie.

Z kolei we wtorek kapitalne spotkanie w reprezentacji do lat 21 rozegrał inny z zawodników WKS-u - Jakub Wrąbel. Wypożyczony do Olimpii Grudziądz bramkarz zachował czyste konto i popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, a Polska pokonała Niemcy 1:0 po bramce Dawida Kownackiego.