Wiadomości
Duże zmiany w kursowaniu tramwajów we Wrocławiu
Z powodu prac na torowisku tramwajowym, zmieniły sie trasy trzech linii tramwajowych kursujących przez centrum miasta.
Tuż po godzinie 11:30 wstrzymano ruch tramwajów na al. Różyckiego. Jak informuje MPK Wrocław, trwają tam w tej chwili prace torowe.
Tramwaje linii 9, 17, 33 kursujące w obu kierunkach początkowo skierowano przez ul. Piastowską, Skłodowskiej do pętli ZOO. Teraz tramwaje tych linii kursujące do Sępolna, jeżdżą objazdem przez ul. Piastowską, Skłodowskiej, Mickiewicza (linia 33 od pl. Grunwaldzkiego przez ul. Skłodowskiej).
Na odcinku od ul. Piastowskiej do Sepolna kursują autobusy "za tramwaj". Jak nas poinformowano w MPK Wrocław, prace na Różyckiego potrwają co najmniej do godziny 14:00.
Zobacz także
Tagi: tramwaje, objazd, MPK Wrocław, Sępolno
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
176500 -
Tylko bumer zna te wrocławskie ciekawostki
82670 -
Wrocław: Kierowca opla jechał drogą S8 jak szalony. Wiózł nieprzytomną córkę do szpitala
51343 -
Pierwszy poziom zagrożenia dla Wrocławia. Niebezpieczny dwutlenek azotu w powietrzu
50914 -
Potężne drzewo runęło na kładkę w centrum Wrocławia. Miasto: Może być jeszcze gorzej
50343
Najczęściej komentowane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
4 -
Sutryk: "Jutro odchodzę ze stanowiska. Baj, baj". Ale stawia warunek
4 -
Wrocław: Aktywiści zablokowali ulicę Powstańców Śląskich. Z jezdni ściągała ich policja [ZDJĘCIA]
3 -
Tak “psują się” rogatki na przejeździe kolejowym. Wrocławscy mistrzowie kierownicy w akcji [FILM]
2 -
Sutryk obiecał budowę siedmiu kładek. „Kładki sratki” - drwi dzisiaj
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Czy po tak dużych podwyżkach będziesz korzystać z usług Aquaparku Wrocław?
Oddanych głosów: 1095