Sport

Gigawat WRONBA: Poznaliśmy finalistów ligi

2010-02-08, Autor: Piotr Kolisko
Poznaliśmy składy finałów poszczególnych szebli ligi Gigawat Wronba. W decydujących spotkaniach zespół Hes pokonał dotychczasową rewelację ligi R.Eldo&Rado a TST Kogeneracja SA uporała się z zespołem TAKO AR.  Natomiast w rywalizacji pierwszoligowców triumfowały  drużyny Sampraus i OSiR Sobótka i właśnie te zespoły  zagrają ze sobą w Wielkim Finale, ktory zostanie rozegrany 13 lutego.

Reklama

SuperWRONBA - półfinał

 

TST Kogeneracja SA - Tako AR 42:30 (14:11)

 

TST Kogeneracja SA: Kozłowski 17, Gołąb 8(2), Staniucha 5, Remian 5, Biernatowski 3, Widawski Paweł 2, Widawski Piotr 2, Wojtyłło 0
Tako AR: Wasilewski 8(1), Tytko 4, Dzieciniak 4, Graboń 4, Olech 3, Grygorowicz 2, Omelan 2, Domagała 2, Markowski 1

 

Hes - R. Eldo & Rado 69:53 (37:30)

 

Hes: Lewicki 24(4), Preisner 14, Kardasz 12(3), Walichiewicz 8, Wieszczak 8(1), Nowacki 3, Mazur 0, Szczęsny 0
R. Eldo & Rado: Kaczor 14(1), Kolisko 11(1), Otręba 10, Rogoziński 8, Herbut 5, Chlebowski 5, Zysk 0


1.liga - półfinał

 

 Sampraus - Pakart 43:34 (19:17)

Sampraus: Olejniczak 11, Dębowicz 9, Michalczewski 9(1), Kuczyński 7, Poros 4, Bora 3, Maras 0, Jędryszek 0
Pakart: Pomianowski 8, Chudzyński 7(1), Broniecki 7(1), Liana 3, Powązka 3(1), Zając 2, Mikołajczak 2, Rzepka 2, Barancewicz 0

 

OSiR Sobótka - Warriors 68:50 (28:29)

 

OSiR Sobótka: Merecki Maciej 17(1), Soboń 15(3), Bohdziul 11(1), Merecki Jakub 10, Murawski 8, Jabłoński 7(1)
Warriors: Trela 18, Sudoł 11(1), Działowski 9, Danielewicz 5(1), Kurek 4, Madejski 3(1), Gozdek 0


2.liga - półfinał

 

Łże Elity - Fallimagni 38:37 (16:18)

 

Łże Elity: Barcewicz 9, Drobiński Krzysztof 9, Drobiński Michał 6, Łączny 5, Miga 3, Witkowski 3(1), Wajerowski 2, Przystał 1, Słapa 0
Fallimagni: Barski 8(2), Zuber 7, Surmiak 6, Więcek 4, Jastrzębski 4, Krasnodębski 3, Struś 2, Chałupa 2, Grzela 1

 

Cwane Łosie - Endomed 53:40 (28:20)

Cwane Łosie: Hryckiewicz 17, Bogacz Paweł 10, Gruszka 10(1), Gieroń 5(1), Matkowski 4, Szary 4, Rosiński 3(1), Bogacz Daniel 0, Pakuła Endomed: Langowski 27(1), Kalwasiński 10, Brust 2, Mańczak 1, Magott 0


3.liga - runda 1/2

 

 IBC Frigo - LcA Legnica 59:57 (24:35)

IBC Frigo: Michalak 23, Kukliński 14, Reizer 10, Palm 4, Adamowicz 3, Gagucki 3, Bąkowski 2, Krystecki 0, Tur 0
LcA Legnica: Nadybski 23(1), Długołęcki Marcin 10, Muraszko 10(3), Długołęcki Grzegorz 8(1), Wanot 2, Marcoń 2, Głowaczewski 2, Terlecki 0

 

Główki od Szpilek - MUKS Błękitni Bielany 67:46 (29:33)

 

Główki od Szpilek: Kowalski 26(4), Lisiecki 15(3), Galewski 11(1), Borkowski 10, Żuk 3, Ślęzak 2
MUKS Błękitni Bielany: Jarmakowicz 15(2), Siennicki 12(1), Mazur 10, Szeląg 5, Kociałkowski 3(1), Zaremba 1, Adetiloye 0

 

TKKF Razem Wołów - Cosmodisc 38:33 (22:12)

 

TKKF Razem Wołów: Iłowski 16, Pałys 7, Pamin 5(1), Pietrzak 5, Waszk 4(1), Jeliński 1, Zimnicki 0
Cosmodisc: Omański 13(1), Balcerzak 7, Domagała 6(2), Danecki 3(1), Struzik 3, Pułaczewski 1, Zychla 0

 

Kantor Dukat - MWSLiT 53:40 (26:22)

 

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 19(1), Dojnikowski 14(1), Stefańczyk Tomasz 8(1), Jakubowski 6, Paprocki 3, Pronobis 3, Sobota 0, Rutski 0
MWSLiT: Grocholski 13(1), Ciężki 9, Rabiega 8(1), Siczyński 5(1), Gliniak 4(1), Olszewski 1, Przybyło 0

 

Dlaczego - Damkon 59:53 (27:19) - 1 dogr.

 

Dlaczego: Grabowiecki 18, Mozoła 14, Chudy 10, Sawicki 6, Kowalski 5(1), Kaczara 4, Bielawski 2
Damkon: Gąsiorowski 13(1), Głogowski 12, Kasierski 10(2), Zabiegliński 8, Fedeczko 6, Mularczyk 2, Kisiel 2, Żeleszkiewicz 0, Bartnikiewicz 0

 

Koledzy Brojana - Eltechma 50:33 (26:22)

 

Koledzy Brojana: Surowiec 15, Dąbrowski 9(1), Korczyński 8, Gęsicki 7(1), Miedziński 5, Wencek 4, Chmiel 1, Sekuna 1, Brojanowski 0, Fil 0
Eltechma: Tabinowski 18(2), Jurecki 5, Derych 4, Szczepański 2, Stanek 2, Nowacki 2, Lesicki 0, Sopyło 0, Moska 0


3.liga - runda 1/4

 

 Kantor Dukat - Aspekt Sauny 57:47 (22:28)

 

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 34(1), Dojnikowski 9, Stefańczyk Tomasz 6, Jakubowski 4, Sobota 2, Rutski 2, Paprocki 0, Pronobis 0
Aspekt Sauny: Zając 19(5), Kuźniar 13(2), Ferenc 7(2), Pawełczyk 3(1), Uryga 2, Drożdż 2, Fabiański 1

 

Cosmodisc - KSP Gospoda 49:38 (21:19)

 

Cosmodisc: Omański 12, Balcerzak 9(1), Danecki 9(3), Zychla 7, Domagała 6, Struzik 6, Wilkosz 0
KSP Gospoda: Chrustowski 13(3), Maćkowiak 11(2), Golus 8(2), Łyszczarek 6(2), Ejben 0, Pietkun 0

 

Koledzy Brojana - N.B.K. 20:0 (0:0) - walkower


Eltechma - Fan Basket 55:45 (18:24)

 

Eltechma: Tabinowski 21(3), Derych 19(5), Stanek 6, Lesicki 3(1), Szczepański 2, Nowacki 2, Jurecki 2, Moska 0
Fan Basket: Nowak 11, Zięty 10(1), Wiśniewski 9, Mach 8(1), Wojewódzki 5, Kosowski 2, Lis 0

 

IBC Frigo - Norwegowie 62:57 (27:22)

 

IBC Frigo: Kukliński 23(3), Michalak 14, Reizer 7, Palm 6(1), Socha 5(1), Adamowicz 2, Gagucki 2, Bąkowski 2, Krystecki 1
Norwegowie: Wawer 26(3), Zimoląg 10(2), Czubaszek 7(1), Piech 6(2), Pulka 5(1), Szymański 3(1)

 

TKKF Razem Wołów - KFC 59:33 (20:18)

 

TKKF Razem Wołów: Iłowski 16(1), Pałys 13(1), Pamin 11(1), Grzelakowski 11(1), Pietrzak 8, Jeliński 0, Waszk 0
KFC: Jędrychowski 14(2), Kołodziej 8(2), Kukuła 6, Bednarski 5, Sielecki 0, Kowalczyk 0, Pajkert 0, Strumiński 0

 

LcA Legnica - Kogucik 59:54 (27:25)

 

LcA Legnica: Nadybski 18, Długołęcki Marcin 16, Wanot 9, Długołęcki Grzegorz 5, Marcoń 4, Muraszko 4, Głowaczewski 3, Terlecki 0
Kogucik: Krawczyk 14(1), Krzyczmonik 13, Walczak 12, Sobasik Filip 10, Skrzypiec 3(1), Sobasik Zbigniew 2

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1253