Michał Chrapek zostaje w Śląsku na kolejny sezon

2019-04-23, Autor: prochu

Śląsk Wrocław w 31. kolejce Lotto Ekstraklasy przegrał w Kielcach z Koroną 0:2, a ważny dla swojej przyszłości występ odnotował Michał Chrapek. Pomocnik - choć podobnie jak cała reszta piłkarzy WKS-u zaprezentował się mizernie - wypełnił określoną w umowie liczbę minut, dzięki czemu jego kontrakt został automatycznie przedłużony o kolejny rok.

Zawodnik trafił do Wrocławia przed sezonem 2017/18, podpisując z klubem z ul. Oporowskiej dwuletni kontrakt. Zawierał on klauzulę zapewniającą roczne przedłużenie w przypadku rozegrania przez Michała określonej liczby minut. Zawodnik spełnił ten warunek w poniedziałkowym meczu z Koroną Kielce. W obecnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy Michał Chrapek wystąpił w 28 spotkaniach WKS-u, w których strzelił trzy gole i zaliczył pięć asyst. W najbliższym starciu z Górnikiem Zabrze nie zagra ze względu na nadmiar żółtych kartek.