Wiadomości

Otwarte spotkanie z Adrianem Zandbergiem. Szef partii Razem odwiedzi Wrocław

2020-02-08, Autor: mh

Adrian Zandberg przyjedzie w sobotę do Wrocławia. W księgarni Tajne Komplety odbędzie się otwarte spotkanie z szefem partii Razem, w trakcie którego będzie można zadawać mu pytania.

Reklama

– Od kiedy został posłem zdążył wprowadzić sporo zamieszania swoim kontrexpose. Niedawno zaskoczył nas występując na okładce magazynu "Logo" – można przeczytać w zapowiedzi spotkania. – Czy to jest "ten lewak", którym straszą Lis i Gadomski? A może to liberał w owczej skórze? – pytają organizatorzy wydarzenia. I dodają, że będzie o to można zapytać szefa partii Razem.

Spotkanie z Adrianem Zandbergiem odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 17, w księgarni Tajne Komplety (Przejście Garncarskie 2). Poprowadzi je Marta Stożek z zarządu okręgu wrocławskiego Razem. Wstęp wolny.

Oceń publikację: + 1 + 24 - 1 - 198

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Zet 2020-02-07
  14:20:46

  63 8

  Kim jest Adrian Zandberg? To polityk pochodzenia żydowskiego, reprezentujący radykalnie lewicową (lewacką?) partię „Razem” (obecnie finansowaną m.in. przez żydowskie organizacje), która wyrosła ze Stowarzyszenia Młodzi Socjaliści założonego w 2005 roku przez grupę działaczy młodzieżówki Unii Pracy (m.in. Adrian Zandberg, Barbara Nowacka). Ich główny sponsor: to niemiecka Fundacja im. Róży Luksemburg afiliowana przy komunistycznej partii Die Linke, która wypączkowała z komunistycznej SED (rządzącej w NRD od 1946 roku).
  To przedstawiciel radykalnie anty-narodowego post-marksizmu kulturowego!

 • ~Zet 2020-02-26
  10:03:39

  48 1

  Partia 'Razem' jest m.in. finansowana przez żydowskie organizacje, co oznacza, że za kilka szekli sprzedadzą Ojczyznę bez mrugnięcia powieką. Ta kanapowa struktura ciągle trudni się szczuciem i opluwaniem patriotów! To oni utrudniali np. przeprowadzenie wykładu dr Ewy Kurek we Wrocławiu stosując brutalny hejt wobec organizacji wynajmujących sale! Tak wygląda w praktyce "dialog" faszystowsko-lewicowej partyjki (bowiem niewielka jest) "Razem" 'Mosze' Zandberga.

 • ~~~Zet 2020-03-16
  21:55:02

  44 1

  Fotografia przedstawia czarnoskórego mężczyznę, który trzyma kartkę z napisem „I am a man”. Komentarz odnosi się do zdjęcia wykonanego podczas protestów o prawa obywatelskie. Kanadyjski premier Justin Trudeau onegdaj w swoim wystąpieniu pouczał, że nie należy używać słowa „mankind” tylko „peoplekind” na określenie ludzkości. Cząstka „man” jest bowiem uważana przez anglojęzyczną lewicę za seksistowską i obraźliwą. „Dzisiaj by go zgnoili za transfobię, seksizm i jeszcze z pięć innych myślozbrodni, nawet czarna skóra by nie pomogła (…) Wojna zachodniej «nowej lewicy» ze słowem «man» jest jednym z bardziej kompromitujących przejawów głupoty jej i jej oszalałej politpoprawności. Nawet razemki się jej wstydzą. I bezczelnie przeczą w żywe oczy, jeszcze się mądrząc. Żenua (…) Oczywiście lewicowa partia udaje że ich poglądy nie są tak absurdalne i straszne jakie są, dopóki się nie umocni (…) Oto jak daleko to wariactwo zaszło na «postępowym» zachodzie” – zakpił ostatnio z lansowanej przez lewicę politycznej poprawności publicysta Rafał Ziemkiewicz na swoim Twitterze.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.