zamknij

Wiadomości

Otwarte spotkanie z Adrianem Zandbergiem. Szef partii Razem odwiedzi Wrocław

2020-02-08, Autor: mh

Adrian Zandberg przyjedzie w sobotę do Wrocławia. W księgarni Tajne Komplety odbędzie się otwarte spotkanie z szefem partii Razem, w trakcie którego będzie można zadawać mu pytania.

Reklama

– Od kiedy został posłem zdążył wprowadzić sporo zamieszania swoim kontrexpose. Niedawno zaskoczył nas występując na okładce magazynu "Logo" – można przeczytać w zapowiedzi spotkania. – Czy to jest "ten lewak", którym straszą Lis i Gadomski? A może to liberał w owczej skórze? – pytają organizatorzy wydarzenia. I dodają, że będzie o to można zapytać szefa partii Razem.

Spotkanie z Adrianem Zandbergiem odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 17, w księgarni Tajne Komplety (Przejście Garncarskie 2). Poprowadzi je Marta Stożek z zarządu okręgu wrocławskiego Razem. Wstęp wolny.

Oceń publikację: + 1 + 24 - 1 - 198

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Zet 2020-02-07
  14:20:46

  63 8

  Kim jest Adrian Zandberg? To polityk pochodzenia żydowskiego, reprezentujący radykalnie lewicową (lewacką?) partię „Razem” (obecnie finansowaną m.in. przez żydowskie organizacje), która wyrosła ze Stowarzyszenia Młodzi Socjaliści założonego w 2005 roku przez grupę działaczy młodzieżówki Unii Pracy (m.in. Adrian Zandberg, Barbara Nowacka). Ich główny sponsor: to niemiecka Fundacja im. Róży Luksemburg afiliowana przy komunistycznej partii Die Linke, która wypączkowała z komunistycznej SED (rządzącej w NRD od 1946 roku).
  To przedstawiciel radykalnie anty-narodowego post-marksizmu kulturowego!

 • ~Zet 2020-02-26
  10:03:39

  48 1

  Partia 'Razem' jest m.in. finansowana przez żydowskie organizacje, co oznacza, że za kilka szekli sprzedadzą Ojczyznę bez mrugnięcia powieką. Ta kanapowa struktura ciągle trudni się szczuciem i opluwaniem patriotów! To oni utrudniali np. przeprowadzenie wykładu dr Ewy Kurek we Wrocławiu stosując brutalny hejt wobec organizacji wynajmujących sale! Tak wygląda w praktyce "dialog" faszystowsko-lewicowej partyjki (bowiem niewielka jest) "Razem" 'Mosze' Zandberga.

 • ~~~Zet 2020-03-16
  21:55:02

  44 1

  Fotografia przedstawia czarnoskórego mężczyznę, który trzyma kartkę z napisem „I am a man”. Komentarz odnosi się do zdjęcia wykonanego podczas protestów o prawa obywatelskie. Kanadyjski premier Justin Trudeau onegdaj w swoim wystąpieniu pouczał, że nie należy używać słowa „mankind” tylko „peoplekind” na określenie ludzkości. Cząstka „man” jest bowiem uważana przez anglojęzyczną lewicę za seksistowską i obraźliwą. „Dzisiaj by go zgnoili za transfobię, seksizm i jeszcze z pięć innych myślozbrodni, nawet czarna skóra by nie pomogła (…) Wojna zachodniej «nowej lewicy» ze słowem «man» jest jednym z bardziej kompromitujących przejawów głupoty jej i jej oszalałej politpoprawności. Nawet razemki się jej wstydzą. I bezczelnie przeczą w żywe oczy, jeszcze się mądrząc. Żenua (…) Oczywiście lewicowa partia udaje że ich poglądy nie są tak absurdalne i straszne jakie są, dopóki się nie umocni (…) Oto jak daleko to wariactwo zaszło na «postępowym» zachodzie” – zakpił ostatnio z lansowanej przez lewicę politycznej poprawności publicysta Rafał Ziemkiewicz na swoim Twitterze.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co powinno powstać na skrzyżowaniu Awicenny, Mokronoskiej i Wiejskiej?Oddanych głosów: 222