Energa Basket Liga

WKS na fali wznoszącej. Śląsk wysoko wygrywa w Radomiu!
0

Zwycięstwo pewne, efektowne i z błyskiem od młodych. Koszykarski Śląsk Wrocław potwierdził świetną dyspozycję, nie dając na wyjeździe szans HydroTruckowi Radom, pewnie zwyciężając 87:67. Dla wrocławian do drugi z rzędu wyjazdowy triumf w lidze.

2020-11-03 19:39 Autor: Bartosz Królikowski
Duży problem Śląska Wrocław. Czołowy strzelec wrocławian kontuzjowany
0

Pech nie opuszcza zespołu koszykarskiego Śląska Wrocław. Po przejściach z koronawirusem, teraz klub oficjalnie potwierdził, że z kontuzją zmaga się jeden z najlepiej punktujących zawodników drużyny, Garrett Nevels. Amerykanin doznał urazu kostki.

2020-11-01 18:40 Autor: Bartosz Królikowski
Nieudany wyjazd na Pomorze. Druga porażka Ślęzy w tym sezonie [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław zanotowały drugą porażkę w sezonie, przegrywając z DGT AZS Politechniką Gdańską w meczu 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet.

2020-11-01 14:47 Autor: ah
Niesamowita walka i piękne zwycięstwo. Śląsk zdobył twierdzę Gliwice!
0

To był niezwykle wyrównany i emocjonujący mecz, ale WKS znów pokazał wielki charakter. Koszykarze Śląska Wrocław pokonali na wyjeździe GTK Gliwice 91:85, zostając pierwszą w tym sezonie drużyną, która wygrała na gliwickim parkiecie

2020-10-31 21:10 Autor: Bartosz Królikowski
Ostatni sprawdzian koszykarek Ślęzy przed przerwą na kadry
0

W sobotę w Gdańsku rozegrane zostanie spotkanie 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Koszykarki Ślęzy Wrocław zmierzą się na wyjeździe z miejscową DGT AZS Politechniką.

2020-10-31 03:07 Autor: ah
Fatalna trzecia kwarta zadecydowała o przegranej. Ślęza przegrywa w Sosnowcu [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław poniosły pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021, ulegając w wyjazdowym meczu CTL Zagłębiu Sosnowiec 76:79. O losach spotkania przesądziła wysoko przegrana trzecia kwarta.

2020-10-29 16:50 Autor: ah
Osłabiona Ślęza Wrocław odrabia zaległości w Sosnowcu [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę w Sosnowcu odbędzie się zaległy mecz 1. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Gospodynie, CTL Zagłębie Sosnowiec, zmierzą się z koszykarkami Ślęzy Wrocław. Przed żółto-czerwonymi kolejne trudne starcie.

2020-10-27 16:11 Autor: ah
Zabrakło naprawdę niewiele. Koszykarski Śląsk minimalnie przegrywa ze Startem Lublin
0

Było blisko sporej niespodzianki, ale jednak się nie udało. Po ponad trzytygodniowej przerwie od gry, koszykarski Śląsk postawił bardzo trudne warunki wiceliderowi na jego terenie, ale ostatecznie przegrał z Pszczółką Startem Lublin 76:79.

2020-10-26 19:55 Autor: Bartosz Królikowski
Zagadkowy powrót po koronawirusie. Koszykarski Śląsk zagra ze Startem Lublin [ZAPOWIEDŹ]
0

Pandemia koronawirusa znów wkradła się do zespołu koszykarskiego Śląska Wrocław i namieszała zarówno w treningach, jak i w terminarzu rozgrywek. Wrocławianie przez pond tydzień nie mogli normalnie trenować, przez co ich dyspozycja będzie teraz niemałą zagadką. Tymczasem już tuż po powrocie czeka ich bardzo trudny mecz wyjazdowy z wiceliderem tabeli, Pszczółką Startem Lublin.

2020-10-26 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Niepotrzebne nerwy, potrzebne zwycięstwo Ślęzy Wrocław
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały Eneę AZS Poznań w meczu 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki w okrojonym składzie w drugiej połowie musiały drżeć o wynik.

2020-10-25 16:09 Autor: ah