MKS Dąbrowa Górnicza

Wrocławskie siatkarki nie powalczą w tym sezonie o medale mistrzostw Polski
0

Impel Wrocław przegrał dwa razy z Dąbrową Górniczą i nie awansował do półfinału ligi

Siatkarki Impela Wrocław w niedzielę, w kolejnym meczu fazy play-off zmierzyły się z drużyną Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza. Po emocjonującym i zaciętym spotkaniu zwycięstwo 3:2 odniosły dąbrowianki.

2013-03-25 00:00 Autor: jg
Czy Radosław Hyży poprowadzi Śląsk do rekordu wszechczasów? Dowiemy się w środę
0

Koszykarze mieli wolny weekend, bo... zawodnik trafił z połowy boiska. W środę znów grają

Tak długiej przerwy jak przed środowym spotkaniem z MKS-em Dąbrowa Górnicza wrocławscy koszykarze jeszcze w tym sezonie nie mieli. Jak ciężki tydzień treningów, po których nastąpiła dwudniowa pauza od zajęć, wpłynie na ich formę?

2013-02-12 00:00 Autor: jg
Siatkarki Impel Gwardii Wrocław po ciekawym meczu pokonały MKS Dąbrowa Górnicza.
0

Ważne zwycięstwo siatkarek Impel Gwardii Wrocław

Zdobywczynie Pucharu Polski okazały się za słabe na wrocławskie gwardzistki. Impel Gwardia Wrocław pokonała MKS Dąbrowa Górnicza 3:1. Wygrana zespołu trenera Rafała Błaszczyka jest ważna, bo pozwoliła mu awansować na szóste miejsce w tabeli PlusLigi Kobiet.

2012-02-04 21:46 Autor: ŁM
Mirosław Łopatka jest jedną z najjaśniejszych postaci wrocławskiego Śląska w tym sezonie.
0

Koszykarski Śląsk walczy w Pucharze PZKosz

Po przegranym spotkaniu w Ostrowie Wielkopolskim koszykarze drugoligowego Śląska będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Doskonałą okazja by poprawić nastroje w zespole jest dzisiejszy mecz III rundy Pucharu PZKosz, w którym podopieczni trenera Rafała Kalwasińskiego zagrają z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

2012-01-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko, materiały prasowe
0

Śląsk pokonuje w sparingu MKS Dąbrowa Górnicza

Dla koszykarzy wrocławskiego Śląksa mecz z zespołem z Dąbrowy Górniczej był ostatnim przed wylotem do Belgradu. Na miejscu wrocławianie rozegrają kilka spotkań sparingowych

2011-09-08 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Siatkarki Gwardii wygrały spotkanie z MKS-em pomimo , iż po dwóch setach przegrywały 2:0.
1

Gwardia lubi tie-breaki

Kolejne zwycięstwo zespołu Impelu Gwardii Wrocław osiągnięte po pięciosetowej walce.

2009-12-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko