Półfinał

Kapitalna dogrywka Ślęzy! Mistrz Polski obejmuje prowadzenie w półfinale! [RELACJA, ZDJĘCIA]
1

Po 40 minutach pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy Artego Bydgoszcz a Ślęzą Wrocław był remis 68:68. Mistrzynie Polski w dogrywce zagrały koncertowo - szczególnie w obronie, nie pozwalając rywalkom na zdobycie żadnych punktów z gry! Podopieczne Arkadiusza Rusina wygrały dodatkowy fragment meczu 12:2, a cały mecz 80:70 i prowadzą w półfinałowej rywalizacji 1:0. Kolejny mecz już w niedzielę.

2018-04-14 22:10 Autor: prochu
Ślęza rozpoczyna walkę w półfinałach. Dwa mecze na terenie lidera [ZAPOWIEDŹ]
0

Już tylko cztery drużyny pozostały w walce o mistrzostwo Polski koszykarek. W Energa Basket Lidze Kobiet nastał więc czas półfinałów play-off. Przeciwnikiem Ślęzy będzie Artego Bydgoszcz. Pierwsze dwa mecze wrocławianki rozegrają na wyjeździe (14-15 kwietnia).

2018-04-13 12:45 Autor: prochu
Artego Bydgoszcz rywalem koszykarek Ślęzy w półfinale Basket Ligi Kobiet
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław w półfinale Energa Basket Ligi Kobiet zagrają z Artego Bydgoszcz. W piątym meczu ćwierćfinałowym bydgoszczanki wygrały z Basketem 90 Gdynia 64:58 i w całej rywalizacji zwyciężyły 3:2. Pierwsze półfinały już w najbliższy weekend (14-15 kwietnia).

2018-04-11 20:30 Autor: prochu
Marissa Kastanek wprowadza Ślęzę do finału! [WIDEO, RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w piątym spotkaniu półfinałowym CCC Polkowice 67:59 i wywalczyły awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Fantastyczne zawody rozegrała Marissa Kastanek, która rzuciła aż 34 punkty! Wrocławianki zanotowały niesamowity powrót, bowiem jeszcze pod koniec trzeciej kwarty przegrywały różnicą 13 "oczek".

2017-04-13 15:00 Autor: Paweł Prochowski
Tym razem wrocławianki nie sprostały rywalkom
0

Wrocławska drużyna przegrała, ale będzie jeszcze walczyć o brązowy medal

Koszykarki Ślęzy przegrały na wyjeździe z Wisłą Can-Pack Kraków 44:70 w piątym meczu półfinału Tauron Basket Ligi Kobiet. Tym samym wrocławianki uległy w serii play-off aktualnym mistrzyniom Polski 2-3 i pozostaje im walka o brązowy medal z MKS-em Polkowice.

2016-04-25 14:38 Autor: jg
Wrocławskie koszykarki mają powody do radości
0

Ślęza Wrocław nie daje za wygraną. Będzie kolejny mecz o wielki finał!

Koszykarki Ślęzy pokonały Wisłę Can-Pack Kraków 62:56 w czwartym meczu półfinału play-off Tauron Basket Ligi Kobiet. Tym samym w rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 2-2. Decydujące starciu odbędzie się w niedzielę w Krakowie.

2016-04-22 14:40 Autor: jg
Nasze siatkarki wciąż są w grze
0

Zacięta walka siatkarek Impelu o wejście do finału ligi

Bardzo dobry, zacięty mecz zobaczyli kibice, którzy w czwartek licznie pojawili się w Orbicie. Impel Wrocław co prawda w trzecim meczu półfinału play-off Orlen Ligi przegrał z Chemikiem Police 1:3, ale samo spotkanie było bardzo wyrównane, obfitowało w emocje i zwroty akcji.

2015-04-17 13:57 Autor: jg
Wrocławskie siatkarki walczą o finał ligi
0

Impel sprawił sensację w Szczecinie! Nasze siatkarki mają szanse na kolejne zwycięstwa

Wielką sensację sprawił Impel Wrocław w pierwszym półfinałowym meczu play-off Orlen Ligi. Siatkarki Tore Aleksandersena pokonały na wyjeździe w pięciosetowym meczu faworyzowanego Chemika Police i zrobiły pierwszy krok do finału. Na trybunach hali w Szczecinie zwycięstwo swoich ulubienic oglądała ponad 20-osobowa grupa kibiców, którym klub zorganizował wyjazd do Szczecina. Dziś spotkanie numer dwa.

2015-04-13 14:21 Autor: jg
Mecz na pewno będzie zacięty i nie zabraknie walki
0

Wojna na boisku przy ulicy Sztabowej

Lacrosse w Polsce istnieje od 2007 roku. Wtedy powstał pierwszy zespół – Poznań Hussars. Następni byli Kosynierzy z Wrocławia. Od tego czasu trwa „wojna”. Jest to najprawdopodobniej najlepsze określenie walki, jaka odbywa się na boisku między tymi drużynami. Pierwsze mistrzostwo Polski zdobyła drużyna z Poznania, jednak dwa kolejne należały już do wrocławian. W sobotę obie drużyny zmierzą się po raz kolejny w półfinale Polskiej Ligi Lacrosse.

2014-05-30 11:59 Autor: red
Rywalki z Sopotu nie dały rady wrocławiankom tylko w pierwszym meczu
0

Wrocławskie siatkarki walczą o przejście do historii

Sobotnim meczem Impel Wrocław rozpoczął półfinałowe zmagania w sezonie 2013/2014. Rywalem wrocławianek jest drużyna Atomu Trefl Sopot. Pierwsze dwa mecze rozgrywane są na wyjeździe. Po niezwykle emocjonującym, trzysetowym, spotkaniu wrocławianki pokonały gospodynie. W niedzielę po horrorze bez happy endu przegrały jednak 2:3. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest teraz 1:1. Kolejne mecze we Wrocławiu.

2014-03-30 13:05 Autor: jg