zamknij

Wiadomości

Od września dwie linie tramwajowe: 12 i 22 oraz autobusowa 139 do likwidacji

2011-08-15, Autor: Bartłomiej Knapik
12, 22 i 139 będą zlikwidowane, ale w zamian za to do Leśnicy dojedzie „dwudziestka”, na Tarnogaj pojadą dodatkowe autobusy, a 149 będzie rano kursowało dużo częściej. Dziwacznie trasę zmieni 144, a linie pospieszne A,D,N i E będą jeździły rzadziej i nieco zyska Psie Pole. Znamy zmiany, które od września czekają wrocławską komunikację.

Reklama

Na Wrocławskim Forum Komunikacyjnym, gdzie zmiany są już omawiane, ich kierunek budzi spore emocje – nie wszystkie propozycje magistratu da się bowiem racjonalnie wytłumaczyć. Jednak zmiany, które na razie są nieoficjalne (oficjalnie magistrat poinformował nas tylko, że wciąż nad nimi pracuje i pokaże je 22 sierpnia), generalnie można ocenić pozytywnie.
Prześledzimy je krok po kroku te najgorsze zostawiając na koniec.

Zacznijmy od tramwajów. Tak jak wam pisaliśmy pod koniec lipca po wakacjach komunikacja tramwajowa będzie kursowała tak samo często jak przed wakacjami (co 12 minut w godzinach szczytu, co 15 minut między szczytami oraz co 20 minut wieczorem).

Linie 12 oraz 22 zostaną zlikwidowane.
„Piętnastka” pojedzie Ślężną do Parku Południowego
(zamiast na Tarnogaj).
Jedną z najpopularniejszych linii może być po wakacjach ta z nr 20, która pojedzie do Leśnicy. Okolice Legnickiej będą więc miały bezpośrednie połączenie z drugą najważniejszą trasą tramwajową – ul. Powstańców Śląskich.
Do Wrocławskiego Parku Przemysłowego dotrze linia 23 (teraz jeździ do Pilczyc).
Na torowiskach będą już dwie linie oznaczone Plus: jedna (33) pojedzie z Pilczyc do Stadionu Olimpijskiego, druga z Pilczyc na Gaj. Docelowo będzie jeszcze trzecia linia – z Kozanowa na Gaj, ale dopiero po ukończeniu torów na Kozanów.



Znacznie więcej zmian dotknie linie autobusowe.

Tarnogaj i Gaj

Z Tarnogaju znikną dwie linie tramwajowe, ale w zamian za to pojawi się więcej autobusów:
- 136 będzie miała trasę wydłużoną przez Morwową do Tarnogaju, w porannym szczycie będzie kursowała co 10 minut,
- 145 od Armii Krajowej pojedzie do ul.Tarnogajskiej i na pętlę Tarnogaj,
- 146 wjedzie na pętlę Gaj, dodatkowe kursy w porannym szczycie,
- zmiana pospiesznej linii K to przejazd przez Świeradowską w obie strony do pętli Gaj (będzie także dodatkowy poranny kurs z Gaju).
Zmiany te mieszkańcom Tarnogaju podobać się nie mogą, podobnie zastrzeżenia mogą mieć np. mieszkańcy Hub, którzy do tej pory jeździli „piętnastką”. Tyle że na Gaju mieszka kilka razy więcej osób, więc to sensowne, że tam dociera więcej tramwajów, a zmiany w kursowaniu autobusów mogą zrekompensować część strat. Zaś jeśli chodzi o linie nr 15 – trzeba się będzie do niej przesiąść na węzełku Borowska.

Nowy Dwór

Linia 139 – kompletnie nieudany eksperyment, który w 2009 roku został skierowany zamiast na pl. Grunwaldzki – na Jana Pawła II, co spowodowało, że wszyscy przestali nią jeździć wreszcie zostanie zlikwidowana.
W zamian za to częściej, przynajmniej rano w godzinach od 7 do 8 będzie jechał autobus z numerem 149 (cykl co 7,5 min, czyli tak jak w 2009 jeździły licząc łącznie 139 oraz 149).

Psie Pole Linia 130 dostanie jeden dodatkowy poranny kurs,
131 dostanie dodatkowe kursy z ul. Litewskiej rano. W godzinach szczytu linia będzie jeździła co 15 minut tylko autobusami przegubowymi.
141 również dostanie dodatkowe kursy z Zakrzowa rano. Dodatkowo popołudniu będzie jechać co 15 minut do godz. 18.
Linia 331 między szczytami kursować będzie co 30 min, a kursowanie zostanie przedłużone do godziny 20.

Kozanów

135 w szczycie będzie jeździć co 7,5 minuty (wiosną zastąpi ją Tramwaj Plus),
Linia 127 w porannym szczycie pojedzie co 10 minut, w niedzielę po godz. 9 co 15 minut. Jest to wprawdzie zmiana na lepsze, ale przypomnijmy, że w 2009 autobusy tej linii jeździły co 8 minut.

Linie z północy na południe

114 będzie miał dodatkowy kurs poranny i popołudniowy z Bieńkowic. W szczycie linia będzie kursowała co 15 minut.
Linia 129 będzie miała trasę wydłużoną z Kuźnik do Jerzmanowskiej pętli.
Linie 125, 325 mają zostać zsynchronizowane.

---------------------------------------------

Gruba kreska nie jest przypadkowa bo poniżej zmiany na gorsze.

Stracą ci, którzy jeżdżą liniami pospiesznymi. Trzy z nich: A, D, N będą między szczytami jeździć co 20 min. W 2009 roku wszystkie kursowały co kwadrans.
Linia E (do autobusów której w tej chwili ciężko się zmieścić) będzie jeździła tylko do godz. 20.

Jednak najgorsze, co planują zrobić urzędnicy to zmiana trasy linii nr 144, która już nie dojedzie na Kazimierza Wielkiego. W obie strony autobusy tej linii pojadą przez Dubois i  most Sikorskiego.

Jedynym powodem takiego kroku jest realizacja wizji Rafała Dutkiewicza, któr już w 2009 roku zapowiedział, że wewnątrz kręgu wytyczonego przez linię tramwaju zero, czyli trasy: - Dworzec Główny, ul. Pułaskiego, pl. Wróblewskiego, rondo Reagana, ul. Wyszyńskiego, ul. Słowiańska, pl. Staszica, ul. Pomorska, pl. Jana Pawła, ul. Piłsudskiego – (co pokazaliśmy na mapce) będą kursować tylko tramwaje. Autobusy mają jedynie dowozić pasażerów do 4 punktów przesiadkowych: na rondo Reagana, pl. Powstańców Wielkopolskich, w okolice Dworca Głównego PKP i na tzw. węzeł przesiadkowy Zachód (wtedy nie było wiadomo, że będzie to pl. Jana Pawła II).

Zmiana 144, która uniemożliwia dowiezienie pasażerów na Kazimierza Wielkiego miałaby sens, gdyby autobusy zatrzymywał się chociaż na węźle przesiadkowym na pl. Jana Pawła II. Tyle, że teraz autobusy staną pod Akademią Muzyczną i na tymczasowym przystanku (po drugiej stronie placu bliżej ul. Sikorskiego) w pobliżu... całodobowego sklepu alkoholowego. Co gorsza, żeby się stamtąd wydostać pasażer będzie musiał zejść po schodach na poziom pod placem Jana Pawła i wspiąć się z powrotem w górę.

Sępolno – osiedle drugiej kategorii

Na koniec ostatnie spostrzeżenie. Po likwidacji tramwajów 12 i 22, które zastąpią linie z Plusem, o Tarnogaj zadbano – kierując na to osiedle więcej autobusów.
Niestety nie można tego samego powiedzieć o mieszkańcach Sępolna. O nich nie pomyślano – i są oni pierwszą ofiarą koncepcji Tramwaj Plus.

Przeczytaj także jak będą wiosną kursować trzy linie Tramwaju Plus.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (38):
  • ~ricco 2011-08-10
    08:43:57

    2 1

    i co szczekacze z psiaka ? dalej wam mało ? nie rozumiem za to kompletnie po jaką cholerę wysyłać tyle linii autobusowych na tarnogaj !! tam nikt prawie nie jeździ , tramwaje zawsze puste jeździły ...

  • ~ricco 2011-08-10
    08:48:27

    0 0

    p.s. to co na tym zbiorze "elementu" napisali wcale nie oznacza że tak bedzie . Za to jeśli wejdzie to oznacza że Pan panie Knapik razem z nimi siał herezje dotyczące zmian .

  • ~ 2011-08-10
    08:57:03

    0 0

    po 1 proszę mi nie panować, po 2 - gdy pisałem o wyrzucaniu autobusów z centrum pisałem o procesie rozciągniętym w czasie na jesień i wiosnę (ba nawet napisałem - jedyne czego nie wiadomo na pewno - to kiedy). nie zgodzę się także ze stwierdzeniem, iż realizacja planu Rafała Dutkiewicza nakreślonego oficjalnie w 2009 roku to herezje.

  • ~RL 2011-08-10
    08:58:15

    0 0

    Zawsze narzekanie...

  • ~cafee 2011-08-10
    09:05:21

    0 0

    A mi tam pasuje, fajnie że będzie można częściej jeździć

  • ~eonwe 2011-08-10
    09:07:34

    0 0

    Z tego co wiem, to teraz żadnym tramwajem na Pilczyce się nie dojedzie... mam nadzieje, że miało być odwrotnie i 23 w końcu pojedzie w stronę Magnolii ;)

  • ~Piotrek 2011-08-10
    09:37:25

    1 0

    Nie, 20 i 23 zamieni się pętlami. 20 będzie dłuższa - do Leśnicy, natomiast 23 krótsza - pojedzie na Robotniczą, do WPP. Zmiany są na lepsze, poza tym co zrobili ze 139. Magistrat mógłby się przyznać do błędu i tą linię przywrócić na Pl. Grunwaldzki.

  • ~Daro 2011-08-10
    09:40:40

    1 0

    Chyba chodzi o ulicę Sikorskiego bo Sikorskiej nie znalazłem a może ul. Sikorcza ale to inny rejon miasta. Pozdro.

  • ~Marcin 2011-08-10
    09:43:45

    1 0

    A co ma autobus 125 i 325 do Kozanowa?

    \"Kozanów

    Linie 125, 325 mają zostać zsynchronizowane.\"

  • ~Maciej 2011-08-10
    09:47:00

    1 0

    a jaki związek mają linie 125 i 325 z Kozanowem?

  • ~Covalus 2011-08-10
    10:05:50

    0 0

    Nie wiem dlaczego jest taki problem ze 144? Nowy Świat- Mikołaja - Pl.JPII- Nabycińska-Pl.Orląt-Podwale-Sądowa- POwrót analogicznie

  • ~ 2011-08-10
    10:36:18

    1 0

    no i dobrze, ze Sepolno potraktowali zle: niech sie zielona wyspa udusi w korku skoro nie chce budowy mostu Wschodniego.

  • ~Ciekawy 2011-08-10
    10:43:49

    1 0

    Jak zwykle urzędasy pomyślały o dwukrotnie powiększonym ostatnio Brochowie. Wszystko będzie miało swój koniec na Tarnogaju, gdzie jeździ w KM tylko powietrze, a 114, 125 i 325 dalej syf bez zmian. Wielka łaska - jeden 114 więcej rano i wieczorem. Ciekawe, czy inteligenty wyregulują w końcu sygnalizację Karwińska - Opolska, żeby 114 nie stał tam każdego dnia rano 10 minut zanim wyjedzie na trasę...

  • ~Łukasz 2011-08-10
    11:38:29

    0 1

    Na Ślężnej to nie 15-stka jest potrzebna, a 16-stka.... Komu szkodzi ją przywrócić?

  • ~nosai 2011-08-10
    11:57:45

    2 0

    Jak można jeszcze rzadziej puszczać linię A która jest JEDYNĄ LINIĄ która dowozi studentów na UNIWERSYTET NA KOSZAROWEJ I mase ludzi do SZPITALA(oprócz 116 która jednak jedzie z Grunwaldu...). Przeciez w tych autobusach nie mozna sie zmiescic zazwyczaj i dojechac na czas - a teraz kolejne utrudnienia ?! ZA CO /!

  • ~tolek 2011-08-10
    12:14:39

    1 0

    Cos redaktor ma kompleks Sepolna. Jak drugiej kategorii? Zobaczmy, co jezdzi na te osiedla:
    Sepolno: 9, 17 (zostanie zlikwidowany 12)
    Tarnogaj: 8, 15 (zostanie zlikwidowany 22)
    Ok, i teraz redaktor pisze, ze Tarnogaj dostanie autobus, a mianowicie 145, ktory - uwaga ... tu wielkie zaskoczenie ... - jezdzi na Sepolno. Ale ze mieszkancy Sepolna maja poczucie wyjatkowosci, i potrzebuja wiecej linii tramwajowych, to moze wybudujmy im jeszcze Heliport. (Nie wspomnie o 115, ktory tez dowiezie mieszkancow osiedla drugiej kategorii na pl. Grunwaldzki). Nie jedno osiedle by sie zamienilo z Sepolnem jesli chodzi o komunikacje.

  • ~tolek 2011-08-10
    12:16:41

    0 0

    Sorry, przeciez zabiorom Tarnogajowi 15tkę, czyli Sępolno wygrywa 2:1 w tramwajach i remis w autobusach

  • ~tolek 2011-08-10
    12:19:12

    0 0

    oczywiscie \"zabiorom\" w cudzyslowiu, zanim mnie ktos od analfabetów wyzwie ;)

  • ~PeTomek 2011-08-10
    12:20:59

    0 0

    20 do Leśnicy to chyba strzał w 10. Zapewnie jej to w miarę równomierne wypenienie, co nie je możliwe przy trasie 10tki, a na KW można się będzie przesiąść w tramwaje na Grunwald na przykład.

  • ~bumcykcyk 2011-08-10
    14:25:08

    0 0

    Mam pytanie: te linie zostaną ZLIKWIDOWANE czy tylko ZAWIESZONE? Różnica ogromna.

  • ~Piotrek 2011-08-10
    15:19:53

    0 0

    139 będzie zlikwidowane, 12 i 22 też (tyle, że na ich przebiegu tras będą jeździły T+). Co do tego "kto ma lepiej" to: Sępolno - 9, 17, 115, 118, 145. Natomiast Tarnogaj - 8, 100, 125, 134, 136, 145, 325. Wniosek nasuwa się sam...;)

  • ~makko 2011-08-10
    16:00:43

    0 0

    Mieszkam na Bajana, pracuję na Sępolnie (na 3 zmiany)... Rezultat ??? Od początku wakacji jeżdżę do pracy samochodem i widzę, że tak już pozostanie... Do Du** z taką KZ... :((((

  • ~adaś 2011-08-10
    16:37:22

    0 0

    szkoda, że nie pomyśleli, by przedłużyć 149 do kuźnik, żeby jakoś zrekompensować stratę 139 (mam tu na myśli trasę do pl. Grunwaldzkiego; nie wiem, czemu miało służyć jej skrócenie)

  • ~aga 2011-08-10
    17:11:56

    0 0

    zmiany na lepsze? 139 zlikwidowane?! jak ja dojadę do pracy, a od października do szkoły? Co mi z tego, że 149 będzie częściej jeździł, skoro on jedzie z Nowego Dworu (?) ? Z Kuźnik w stronę miasta jedzie jedynie 122, ale 139 jechał inną trasą, którą bez problemu mogłam się dostać do wyznaczonych miejsc. Może wszystkie linie z Kuźnik zlikwidujcie? Skoro 139 i 149 były ponoć identyczne, to zlikwidujcie 149, a 139 niech jedzie starą trasą : KUŹNIKI - PLAC GRUNWALDZKI!

  • ~ja 2011-08-10
    18:45:40

    2 0

    Mam już dosyć wizji nijakiego RD!!!! i będę o nim pamiętał przy wyborach.Tarnogaj pomści stratę 15 i 22!!!Bando złodzieji!!!

  • ~Wrocek 2011-08-10
    18:51:14

    0 0

    Jak mam dojechać z Gądowa na Tarnogaj do pracy????Z kilkoma przesiadkami???Ani 22 ani 15???Dutkiewicz chce wsadzić wszystkich do jednego tramwaju???Widać,że tem facet traci kontakt z realem.Bo jak się ma kierowcę za nasze pieniądze to ma się w d.... wszystkich innych i jeszcze sie wciska kit,że to dla dobra wszystkich.

  • ~qsd 2011-08-10
    19:44:59

    0 0

    Z Gądowa na Tarnogaj będzie 136

  • ~ricco 2011-08-11
    00:08:51

    0 0

    To trzeba miec tupet ogłaszac że na Tarnogaju ( nie na hubach i gaju) potrzebne są 3 linie tramwajowe...

  • ~kolos 2011-08-11
    00:11:49

    0 0

    Dlaczego E ma jeździć tylko do godz. 20? Skoro wielu ludzi kończy pracę po 20 i chce szybko i sprawnie dojechać na Gądów czy Kuźniki.
    Po co nam jakiś tramwaj+ skoro jest on robiony kosztem czegoś więcej likwidacji niż nowych tras.

  • ~zed 2011-08-11
    01:04:53

    0 0

    Wspaniałe zmiany! Czysta kosmetyka i nic z tego nie wynika! Czyli postępujący od 10 lat rozkład wrocławskiej komunikacji miejskiej!!!

  • ~ttww 2011-08-11
    08:01:15

    0 1

    dlaczego 144 nie może jeździć przez KW skoro 132 i 142 nadal będą tam jeździć. Z północnej strony było to bardzo dobre połączenie z okolicami rynku (teraz zostanie tylko 7). A może jak już realizować DudiWizje to od północy 144 powinien jeździć np na trasie Krzyżanowice Dworzec Nadodrze a przywrócić linię 21 na trasie sprzed kilku lat (Marino Pilczyce)

  • ~tantus 2011-08-11
    10:06:47

    0 1

    A po co dodatkowe linie autobusowe na Tarnogaju, gdzie jest ogromna pętla tramwajowa, na której będzie teraz kończyć... jedna linia. Nie lepiej byłoby odwiesić tramwajową 16, np. na trasie Tarnogaj - Hubska - Gliniana - Dworzec Główny PKP - Pułaskiego - pl. Wróblewskiego - Most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Most Zwierzyniecki - Mickiewicza - Sępolno. Odciążyłoby to nieco parę 145/146 (dużo studentów mieszka na Gaju i Hubach), a dodatkowo Sępolno odzyskałoby połączenie tramwajowe z pl. Grunwaldzkim.

  • ~qrczak 2011-08-11
    10:40:03

    0 0

    Na Tarnogaj to może trzy tramwaje potrzebne nie są, ale od dworca do Gajowej/Paczkowskiej , a często i do AK tramwaje są nabite. ciekawe czy 8 i T+ sobie z tym poradzą...

  • ~Radeon 2011-08-11
    11:36:34

    0 0

    Dziekowac- będę jeździł do centrum autem. Już wkurzająca była kastracja 131 i 141 ale jak teraz bede mial 3 przesiadki do centrum-- pierd*le juz do reszty to p*sr*ne mpk wroclawskie

  • ~ 2011-08-11
    13:36:13

    0 1

    Jak się zadłużyło spółke MPK na tyle kasy to tzreba ograniczać w każdym zakresie wydatki- ot efekty polityki EKIPY z sukiennic, w mediach głosna kampania że wrocław stawia na KM i utrudnia zycie kierowcą a po cichu szatkuje sie i tak skromną sieć połączeń............

  • ~ 2011-08-16
    07:52:08

    0 0

    bieda zagląda do magstrackiego mieszka= do\\stajemy powoli obuchem w głowę- chcieli fanatyka wizjonera to ponoście teraz koszty tych fantazji-nie ma nic za darmo....hehe

  • ~great 2011-08-16
    18:11:33

    0 0

    Już parę miesięcy temu odpuściłem sobie bilet mpk. Radzę sobie na rowerze dużo lepiej niż jakbym jeździł tymi pokręconymi trasami mając za sąsiada wspaniałego bezdomnego.

  • ~marta 2011-08-16
    19:09:10

    0 0

    Tak zabierzcie nam z kużnik może jeszcze 122 i 126 :-/ to już wogóle pomyłka będzie Nowy dwór ma autobusów od zasrania a z kuźnik jescze zabieracie :-/ może by 149 zlikwidować a 139 przedłużyć do Pl. Grunwaldzkiego. zabieracie nam ejden autobus w tamta strone!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy podoba Ci się projekt Muzeum Książąt Lubomirskich?




Oddanych głosów: 140