GRYGIEL

0

Drugoligowy Śląsk przegrywa w Prudniku

Wysoko przegrana trzecia kwarta, proste straty oraz niecelne rzuty z najbliższej odległości, to wszystko zadecydowało o porażce Śląska na trudnym terenie w Prudniku przeciwko miejscowej Pogoni 72:79.

2011-11-20 00:00 Autor: press, pK
0

Śląsk zdeklasował MCKiS Jaworzno

Podopieczni trenera kalwasińskiego nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom z Jaworzna. Wtorkowe zwycięstwo jest przepustką do kolejnej rundy Pucharu PZKosz.

2011-11-09 00:00 Autor: press, pK
1

Drugoligowy Śląsk zwycięża w sparingu

W zamkniętym dla publiczności sobotnim sparingu przeciwko AZS Polfarmex Kutno koszykarze Śląska okazali się lepsi od I-ligowego przeciwnika 63:56.

2011-09-19 00:00 Autor: pK, press
0

Drugie miejsce Śląska na turnieju w Twardogórze

Koszykarski Śląsk zwycięstwem nad Open Florentyną Pleszew zapewnił sobie drugie miejsce w turnieju o Puchar Macieja Zielińskiego, który od piątku odbywał się w Twardogórze. Kapitan wrocławskiego zespołu Adrian Mroczek-Truskowski został królem strzelców imprezy.

2011-09-12 00:00 Autor: pK, press
0

Śląsk na dzień dobry pokonuje Sudety

Świetna pierwsza połowa wystarczyła do tego, aby koszykarze WKS Śląsk Wrocław pewnie pokonali I-ligowe Sudety Jelenia Góra 78:68. W pierwszym dniu turnieju o Puchar Macieja Zielińskiego wygraną odniósł także Start Gdynia.

2011-09-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko. press
1

Wychowankowie wracają do koszykarskiego Śląska

Mateusz Płatek i Artur Grygiel to ostatni zawodnicy, którzy zasilą skład drugoligowej drużyny koszykarskiego Śląska. Obaj koszykarze są wychowankami wrocławskiego zespołu.

2011-08-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Koszykówka: Śląsk zbyt silny dla Doralu

Koszykarze Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk" odnieśli kolejne bardzo cenne zwycięstwo. Tym razem podopieczni Grzegorza Krzaka i Macieja Maciejewskiego pokonali na własnym parkiecie 60:58 Doral Nysę Kłodzko.

2011-01-19 00:00 Autor: Patryk Załęczny, pk