Hubert hurkacz

Rywal był dziś zbyt silny. Hubert Hurkacz pokonany przez Matteo Berrettiniego
0

Na tak grającego rywala niewielu byłoby w stanie cokolwiek poradzić. Hubert Hurkacz nie zagra w finale wielkoszlemowego Wimbledonu. W półfinale wrocławianin przegrał ze znakomicie dysponowanym Włochem Matteo Berrettinim 3:6, 0:6, 7:6(3), 4:6.

2021-07-09 17:34 Autor: Bartosz Królikowski
Nieprawdopodobny mecz Hurkacza! Polak ograł Federera w ćwierćfinale Wimbledonu!
0

Takimi wygranymi zapisuje się w historii polskiego sportu! Hubert Hurkacz, po znakomitym w swoim wykonaniu meczu, pokonał w ćwierćfinale Wimbledonu jedną z największych legend tenisa ziemnego Rogera Federera 6:3, 7:6 (4), 6:0. To bezsprzecznie największa wygrana w karierze wrocławianina.

2021-07-07 19:45 Autor: Bartosz Królikowski
Wicelider światowego rankingu pokonany! Hubert Hurkacz zagra z legendą!
0

Cóż to było za spotkanie! Zmiany prowadzenia, zwroty akcji, oraz deszcz, który przerwał i przełożył zakończenie meczu, a ostatecznie sensacyjny polski happy-end. Hubert Hurkacz niespodziewanie pokonał rozstawionego z nr 2 Daniła Miedwiediewa 2:6, 7:6, 3:6, 6:3, 6:3 i awansował do ćwierćfinału wielkoszlemowego Wimbledonu. Tam zaś czeka już na niego absolutna ikona nie tylko tego turnieju, ale całego tenisa.

2021-07-06 18:10 Autor: Bartosz Królikowski
Życiowy sukces Hurkacza w Wielkich Szlemach. Wrocławianin w 1/8 finału Wimbledonu!
0

Czy to czas wielkiego przełamania Huberta Hurkacza w turniejach wielkoszlemowych? Miejmy taką nadzieję, bo „życiówka” już jest. Pochodzący z Wrocławia Hurkacz bez straty seta awansował do 1/8 finału legendarnego Wimbledonu, pokonując w III rundzie Kazacha Aleksandra Bublika 6:3, 6:4, 6:2.

2021-07-03 16:31 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejny wielkoszlemowy zawód. Hubert Hurkacz odpadł już w I rundzie Rolanda Garrosa
0

Po raz kolejny Hubert Hurkacz i turniej Wielkiego Szlema nie tworzą udanej pary. Mimo prowadzenia już 2:0 w setach, wrocławski tenisista niespodziewanie przegrał 7:6, 7:6, 2:6, 2:6, 4:6 z Holendrem Boticiem van de Zandschulpem, odpadając w I rundzie wielkoszlemowego Roland Garros. To trzecia z rzędu przegrana Hurkacza już w pierwszym meczu najbardziej prestiżowych turniejów w tenisie.

2021-05-31 10:59 Autor: Bartosz Królikowski
Floryda królestwem Huberta Hurkacza. Wrocławianin zwycięski w Miami!
0

Pochodzący z Wrocławia Hubert Hurkacz pokonał Włocha Yannika Sinnera 7:6(4) 6:4 i triumfował w turnieju ATP Masters 1000 w Miami. To absolutnie największy sukces w karierze polskiego tenisisty, który już niedługo zaowocuje jego najwyższym dotychczasowym miejscem w światowym rankingu.

2021-04-04 21:34 Autor: Bartosz Królikowski
Zwycięski marsz Hurkacza trwa. Wrocławianin w finale Mastersa w Miami!
0

On się nie zatrzymuje! Hubert Hurkacz rozegrał znakomity mecz i pokonał rozstawionego z czwórką Rosjanina Andrieja Rublowa 6:3 6:4 w półfinale turnieju Masters w Miami. Awansował tym samym do swojego pierwszego finału zawodów tej rangi.

2021-04-03 11:13 Autor: Bartosz Królikowski
Wielki sukces Huberta Hurkacza! Polak w półfinale turnieju ATP 1000 w Miami
0

Florydzki klimat ewidentnie służy wrocławskiemu tenisiście. Hubert Hurkacz sensacyjnie pokonał Greka Stefanosa Tsitsipasa 2:6 6:3 6:4 i awansował do półfinału turnieju ATP 1000 w Miami. To jeden z jego największych sukcesów w karierze.

2021-04-02 11:21 Autor: Bartosz Królikowski
Artyści zmierzą się ze sobą na korcie tenisowym. W szczytnym celu
0

Aktor Karol Strasburger, piosenkarz Robert Janowski, raper Jacek „Mezo” Mejer rysownik Henryk Sawka są w gronie artystów, którzy wezmą udział we wrocławskim turnieju tenisowym. Uczestnicy wydarzenia wspierają Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

2021-02-26 14:41 Autor: mh/mat.pras.
Spore rozczarowanie w Melbourne. Hubert Hurkacz odpada w pierwszej rundzie Australian Open
0

Była dobra forma, spore oczekiwania i nadzieja na świetny wynik. Jest z kolei duże rozczarowanie. Hubert Hurkacz sprawił kibicom mało przyjemną niespodziankę, odpadając już w I rundzie wielkoszlemowego Australian Open. Wrocławianin w pięciu setach okazał się gorszy od Szweda Mikaela Ymera, przegrywając 6:3 3:6 6:3 5:7 3:6.

2021-02-09 15:48 Autor: Bartosz Królikowski