Koszykarski Śląsk

Sebastian Mila razem z piłkarzami będzie dopingował koszykarzy w Orbicie
1

Piłkarze Śląska będą dopingować koszykarzy WKS-u na meczu z Anwilem

Na trybunach hali Orbita, podczas środowego starcia wrocławskich koszykarzy z Anwilem Włocławek, obecni będą niemal wszyscy zawodnicy piłkarskiego mistrza Polski 2012! – Zawsze kibicujemy sportowcom oraz drużynom z Dolnego Śląska – przyznaje kapitan zielono-biało-czerwonych Sebastian Mila.

2013-01-14 00:00 Autor: jg
Paweł Kikowski miał słabszy dzień, ale jego koledzy zagrali świetne zawody
0

Śląsk wygrał siedemnasty raz z rzędu. Rozbił Polonię w Przemyślu

Dominacja pod koszem oraz skuteczność w rzutach za trzy punkty sprawiła, że Śląsk pokonał w Przemyślu miejscową Polonię 86:72, notując tym samym siedemnastą ligową wygraną z rzędu.

2013-01-13 00:00 Autor: jg
Czy Śląsk znów pokona Anwil a hala zapełni się jak dawniej na meczach z zespołem z Włocławka?
0

Bilety na hitowy mecz Śląska z Anwilem w Orbicie już w sprzedaży

Można już nabywać wejściówki na hitowe spotkanie I rundy fazy centralnej pucharu Intermarche Basket Cup przeciwko Anwilowi Włocławek, które koszykarze Śląska rozegrają 16 stycznia o godzinie 19:30 w hali Orbita.

2013-01-07 00:00 Autor: jg
Ekipa Tomasza Jankowskiego i Jerzego Chudeusza gromi kolejnych rywali
0

Koszykarski Śląsk wygrywa horror w Stargardzie. WKS kilka kroków od ekstraklasy

Zwycięstwo 75:71 bez chorego Pawła Kikowskiego wywieźli ze Stargardu Szczecińskiego koszykarze lidera I ligi. Śląsk przegrywał jeszcze na 4 minuty przed końcową syreną, lecz końcówkę rozegrał koncertowo. Był to  piętnasty z rzędu ligowy triumf ekipy Tomasza Jankowskiego.

2013-01-06 00:00 Autor: jg
Koszykarze WKS-u są w tym sezonie nie do zatrzymania
0

Wrocławscy koszykarze żądni rewanżu za jedyną porażkę z początku sezonu

Wrocławscy koszykarze są już w Stargardzie Szczecińskim, gdzie w sobotę o  godzinie 17 zainaugurują rundę rewanżową I ligi. Rywal Śląska, choć zajmuje obecnie dopiero jedenaste miejsce w tabeli, jest bardzo niewygodny.

2013-01-05 00:00 Autor: jg
Damian Janikowski - nasz powód do dumy
0

Kto zasłużył na świąteczną sportową czekoladkę? Nasze propozycje

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, rodzinny, magiczny. To także czas, kiedy św. Mikołaj obdarowuje prezentami. Kto według nas zasłużył na bożonarodzeniowe czekoladki?

2012-12-25 09:00 Autor: mw
Radosław Hyży (z piłką) w środę był jak człowiek-orkiestra: wręczał prezenty kibicom, a później zaliczył dobre zawody.
1

Na trybunach Mikołajki, na parkiecie pogrom. Pewna wygrana Śląska Wrocław

Mikołajki Mikołajkami, ale w tym meczu nie było mowy o wręczaniu upominków. Koszykarze Śląska Wrocław rozgromili AZS Politechnikę Poznań, wygrywając aż 107:61. “Wojskowi” idą przez ligę jak burza. Wygrana z poznańską ekipą była - wliczając także mecze pucharowe - ich czternastym triumfem z rzędu.

2012-12-05 22:30 Autor: ŁM
Czy Śląsk ponownie zagra z Dąbrową Górniczą? Jest na to duża szansa
0

Doral Nysa Kłodzko na drodze Śląska

Doral Nysa Kłodzko będzie kolejnym rywalem koszykarzy Śląska w trzeciej rundzie Intermarche Basket Cup. Mecz zostanie rozegrany na parkiecie rywala.

2012-11-13 00:00 Autor: mw
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!

2012-11-04 00:00 Autor: jg
Koszykarski Śląsk razem z Turowem będzie grał w hali Orbita
0

PGE Turów Zgorzelec, który w nadchodzącym sezonie wystąpi w Zjednoczonej Lidze VTB, 3 z 9 meczów w rundzie zasadniczej rozegra we Wrocławiu. Przy okazji tych pojedynków, we wrocławskiej hali Orbita o ligowe punkty zagrają również koszykarze Śląska Wrocław.

2012-09-26 07:30 Autor: jg