RADOSŁAW HYŻY

Jakub Musiał: Naprawdę chcieliśmy wygrać i się przełamać [WIDEO]
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali KK Warszawa 89:53 w spotkaniu 20. kolejki pierwszej ligi. Przewaga podopiecznych Radosława Hyżego była bezdyskusyjna, a dzięki tej wygranej wrocławianie przerwali serię porażek i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym roku. - Daliśmy z siebie sto procent, zarówno w ataku, jak i w obronie - podsumowuje sobotnie spotkanie zawodnik WKS-u Jakub Musiał.

2018-01-24 08:00 Autor: prochu
Powrót na właściwe tory. Koszykarze WKS-u zdeklasowali KK Warszawa
0

Koszykarze Śląska w końcu się przełamali! Wrocławianie odnotowali pierwsze w tym roku zwycięstwo, pokonując przed własną publicznością KK Warszawa aż 89:53. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u był Jakub Musiał, który rzucił 25 punktów.

2018-01-20 20:20 Autor: prochu
Jak nie teraz, to kiedy? Śląsk walczy o pierwsze zwycięstwo w tym roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po nieudanym początku rundy rewanżowej Śląsk wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w 2018 roku. Idealna okazja na przerwanie złej passy nadarzy się już w najbliższą sobotę (20 stycznia), bo do hali AWF-u przyjeżdża czerwona latarnia ligi - KK Warszawa. Początek meczu o godzinie 18.

2018-01-19 13:38 Autor: prochu
Śląsk stracił kapitana. Niespodziewany transfer do wyższej ligi
0

Wojciech Jakubiak, który w poprzednim sezonie pełnił funkcję kapitana koszykarskiego Śląska Wrocław, został wypożyczony do Czarnych Słupsk. Zawodnik nie otrzymywał od trenera Radosława Hyżego zbyt wielu szans w tym sezonie, a teraz ma być wiodącą postacią w Czarnych Panterach.

2018-01-18 14:43 Autor: prochu
Radosław Hyży: Mamy problem z brakiem agresji [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław nie rozpoczął udanie 2018 roku. W pierwszym tegorocznym meczu podopieczni trenera Radosława Hyżego przegrali przed własną publicznością z Polfarmexem Kutno 57:79, a w kolejnym spotkaniu ulegli na wyjeździe Zetkama Doral Nysie Kłodzko 72:88. - W meczu z Nysą mieliśmy dobre momenty, zarówno w obronie, jak i w ofensywie - ocenia szkoleniowiec WKS-u.

2018-01-17 17:19 Autor: prochu
Derby dla Nysy. Koszykarski Śląsk wraca z Kłodzka na tarczy
0

Koszykarze Śląska Wrocław przegrali na wyjeździe z Zetkama Doral Nysą Kłodzko 72:88 w spotkaniu 19. kolejki pierwszej ligi. Najskuteczniejsi w zespole WKS-u byli Aleksander Dziewa i Adrian Mroczek-Truskowski, którzy rzucili po 17 punktów.

2018-01-13 19:30 Autor: prochu
Zetkama Doral Nysa - Śląsk. Koszykarskie derby Dolnego Śląska w Kłodzku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po bolesnej porażce z Polfarmexem Kutno zawodnicy Śląska mają okazję do rehabilitacji już w sobotę, 13 stycznia. Nic bowiem nie cieszy tak, jak zwycięstwo z lokalnym rywalem, a tym będzie Zetkama Doral Nysa Kłodzko. Początek serbów Dolnego Śląska o godzinie 17.

2018-01-12 07:55 Autor: prochu
Falstart w nowym roku. Polfarmex rozgromił Śląsk we Wrocławiu
0

Koszykarze Śląska Wrocław nie rozpoczęli udanie 2018 roku. Podopieczni Radosława Hyżego walczyli z wyżej notowanym Polfarmexem Kutno przez pierwsze 20 minut, ale w drugiej połowie opadli z sił. Spadkowicz z PLK po zmianie stron wrzucił wyższy bieg i zasłużenie wygrał 79:57.

2018-01-07 22:27 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u walczą o dobre rozpoczęcie nowego roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po krótkiej przerwie koszykarze Śląska wracają na pierwszoligowe parkiety. Zwycięstwo z Astorią Bydgoszcz było doskonałym świątecznym prezentem dla kibiców, a teraz czas, by z przytupem wejść w 2018 rok. Jest na to tylko jeden sposób - zwycięstwo z Polfarmexem Kutno. Początek spotkania w niedzielę (7 stycznia) o godzinie 18.

2018-01-06 07:00 Autor: prochu
Fantastyczny gwiazdkowy prezent od WKS-u. Śląsk pewnie pokonał Astorię!
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali w ostatnim meczu w 2017 roku Astorię Bydgoszcz 89:71. Podopieczni Radosława Hyżego kontrolowali przebieg spotkania od drugiej kwarty, wygranej przez WKS różnicą 12 "oczek", a naskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Marcin Bluma, który rzucił 19 punktów i dołożył 12 zbiórek.

2017-12-21 13:15 Autor: prochu