Śląsk ze spokojem może przepracować przerwę na spotkania reprezentacji [VLOG PIŁKARSKI]

Damian Filipowski oraz dziennikarz portalu SLASKnet.com analizują kolejne spotkanie Śląska Wrocław. Podopieczni Jana Urbana mogą spokojnie pracować w przerwie na mecze reprezentacji, chociaż nie milkną echa ostatniego spotkania. Czy Śląsk wygrał zasłużenie?

Decydujący gol na 2:1 - w samej końcówce spotkania - padł po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego. Powtórki telewizyjne miały rozwiać wątpliwości co do kontrowersji i faktycznie rozwiały - karnego być nie powinno. Tymczasem arbiter podyktował rzut karny, po którym Robert Pich strzelił gola na 2:1.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0