Cracovia

Nowa runda, stary Śląsk. Kolejna wyjazdowa porażka WKS-u [RELACJA]
1

Piłkarze Śląska Wrocław nie rozpoczęli udanie rundy wiosennej. W pierwszym tegorocznym meczu w Lotto Ekstraklasie podopieczni Jana Urbana przegrali ma wyjeździe z Cracovią 1:2, mimo że do przerwy wygrywali 1:0. Wrocławianie wciąż pozostaja jedyną drużyną w ekstraklasie bez wyjazdowego zwycięstwa.

2018-02-11 11:57 Autor: prochu
Piotr Celeban: Jesteśmy naprawdę mocni jako drużyna
0

Śląsk Wrocław w sobotę zainauguruje rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Jana Urbana w pierwszym tegorocznym meczu zmierzą się z Cracovią. - Każdy ma swoją opinię na temat przygotowań, ale weryfikacją zawsze jest liga. Jeśli wygramy, wszyscy będą nas chwalić - mówi kapitan WKS-u Piotr Celeban.

2018-02-09 15:06 Autor: prochu
Wraca Ekstraklasa! Na początek piłkarskiej wiosny Śląsk zagra z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Kibice Śląska Wrocław długo czekali na ten moment. Kończy się zimowa przerwa w ekstraklasowym graniu, czas wracać do walki o ligowe punkty. Śląsk Wrocław w pierwszym meczu w 2018 roku pojedzie do Krakowa, gdzie zmierzy się z Cracovią.

2018-02-09 11:22 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk ze spokojem może przepracować przerwę na spotkania reprezentacji [VLOG PIŁKARSKI]
0

Damian Filipowski oraz dziennikarz portalu SLASKnet.com analizują kolejne spotkanie Śląska Wrocław. Podopieczni Jana Urbana mogą spokojnie pracować w przerwie na mecze reprezentacji, chociaż nie milkną echa ostatniego spotkania. Czy Śląsk wygrał zasłużenie?

2017-08-28 15:34 Autor: Damian Filipowski, Michał Aksak
Jan Urban: Nasza wygrana jest w pełni zasłużona
0

- Na powtórkach nie widać, czy to przewinienie było w polu karnym czy przed. Jeśli w ogóle był tam faul - mówił na konferencji prasowej po meczu z Cracovią szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-08-26 14:49 Autor: prochu
Powtórki pomogły Śląskowi. Wrocławianie przełamali się i wygrali z Cracovią 2:1
0

Dwaj Panowie na P - Piech i Pich - rozłożyli Cracovię. Dzięki nim Śląsk pokonał krakowskie “Pasy” 2:1, a zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w końcówce meczu.

2017-08-25 22:55 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
0

"Anioły idą do szkoły" na meczu Śląska Wrocław

Kolejny rok z rzędu Stowarzyszenie Piękne Anioły organizuje wraz z klubami oraz Ekstraklasą SA zbiórkę przyborów szkolnych dla potrzebujących. Odbyła się ona podczas meczów szóstej kolejki, a kontynuowana będzie w siódmej kolejce, również na Stadionie Wrocław, podczas piątkowego meczu Śląska z Cracovią (godz. 20:30).

2017-08-24 14:08 Autor: prochu
Przetrzebiony kontuzjami Śląsk zagra z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Bez wielu ważnych piłkarzy, zmęczony słabym początkiem sezonu Śląsk czeka na kolejnego rywala. Będzie nim Cracovia, która obok drużyny Jana Urbana jest największym rozczarowaniem początku sezonu w Ekstraklasie.

2017-08-24 20:00 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jan Urban: Wyjazdowy remis, zwycięstwo u siebie i liczysz się w walce o mistrzostwo
0

- Przez wszystkie kontuzje więcej szans otrzymują młodzi zawodnicy Śląska. Nie tak wyobrażałem sobie wprowadzanie młodziezy, ale sytuacja tego wymaga - mówi szkoleniowiec Śląska Jan Urban, który spotkał się w środę z dziennikarzami na konferencji prasowej.

2017-08-23 16:12 Autor: prochu
Ostatnie wakacyjne zwiedzanie Stadionu Wrocław
0

Powoli zbliża się ostatni weekend wakacji. 25 sierpnia Śląsk zagra na Stadionie Wrocław z Cracovią w ramach 7. kolejki Lotto Ekstraklasy i z tej okazji odbędzie się ostatnie wakacyjne zwiedzanie obiektu z przewodnikiem w dniu meczowym.

2017-08-21 15:17 Autor: prochu