Górnik łęczna

Zabójczy kwadrans Śląska, trzy punkty jadą do Wrocławia! [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Górnika Łęczna 3:0 w 14. kolejce Lotto Ekstraklasy. Bramki dla WKS-u zdobyli Ryota Morioka, Kamil Biliński i Peter Grajciar.

2016-10-29 17:30 Autor: prochu
Mecz o co najmniej sześć punktów - Śląsk gra z Górnikiem [ZAPOWIEDŹ]
0

W czternastej kolejce Lotto Ekstraklasy Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Mecz ten jednak nie odbędzie się w Łęcznej, ale - ku uciesze zaprzyjaźnionych kibiców WKS-u i Motoru - w Lublinie.

2016-10-29 11:10 Autor: prochu
Robert Pich w meczu z Górnikiem Łęczna miał sporo ochoty do gry i był bliski strzelenia gola. Czy był to pożegnalny mecz Słowaka w Śląsku?
0

Zwycięstwo na pożegnanie z Ekstraklasą. Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3:2 [RELACJA]

Piłkarze Śląska Wrocław godnie pożegnali się z Ekstraklasą sezon 2015/2016. Pokonali Górnika Łęczna 3:2 i rozgrywki zakończyli na 10. miejscu. To był dla Śląska trudny rok, ale w ostatnich tygodniach wrocławianie pokazali klasę, doprowadzając do pomyślnego finiszu walkę o utrzymanie w Ekstraklasie.

2016-05-14 18:56 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Tom Hateley w meczu z Górnikiem Łęczna pożegna się ze Śląskiem Wrocław
0

Śląsk kończy szalony, nieudany sezon. Na pożegnanie zmierzy się z Górnikiem Łęczna [ZAPOWIEDŹ]

To już jest koniec, drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy. Śląsk Wrocław czeka ostatni mecz w tym sezonie Ekstraklasy, w którym podejmie Górnika Łęczna. Zespół trenera Mariusza Rumaka jest już pewny ligowego bytu, dlatego będzie to okazja głównie do tego, aby godnie pożegnać się z kibicami i podziękować im za różne momenty: te lepsze, ale także te gorsze. Po raz ostatni w barwach Śląska wystąpią też niektórzy piłkarze.

2016-05-13 19:47 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Kamil Biliński był jednym z najlepszych graczy Śląska w meczu z Górnikiem Łęczna, a swój występ zwieńczył golem
0

Wreszcie! Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna 2:1 [RELACJA]

Przez niemal całą jesień kibice Śląska Wrocław musieli czekać na kolejne zwycięstwo drużyny. Ale w końcu się udało. Śląsk pokonał Górnika Łęczna 2:1 i zaliczył pierwszą wygraną od września. Debiut Romualda Szukiełowicza w roli trenera drużyny wypadł więc najlepiej, jak mógł.

2015-12-11 22:33 Autor: ŁM
Jacek Kiełb (w wyskoku) nie zagra w meczu z Górnikiem Łęczna
0

Nowy trener zacznie od zwycięstwa? Śląsk przed meczem z Górnikiem Łęczna [ZAPOWIEDŹ]

Tu nie ma co rozmyślać o kryzysie, tu trzeba wreszcie zacząć wygrywać. Po kadrowym tornadzie, które zmiotło Tadeusza Pawłowskiego z fotela trenera Śląska Wrocław i sprowadziło w jego miejsce Romualda Szukiełowicza, wrocławian czeka trudny i bardzo ważny mecz z Górnikiem Łęczna.

2015-12-11 00:46 Autor: ŁM
Peter Grajciar zwycięstwo Śląska w Łęcznej okupił kontuzją. Słowak w drugiej połowie meczu prawdopodobnie mocno skręcił kostkę i czeka go przerwa w grze
0

Niesamowity mecz w Łęcznej! Śląsk przegrywał dwoma bramkami, ale w ostatniej minucie gry zapewnił sobie zwycięstwo

To był mecz prawie jak przejażdżka na rozpędzonej kolejce górskiej. Piłkarze Śląska Wrocław w Łęcznej przegrywali dwoma golami, ale zdołali odrobić straty, a zwycięstwo zapewnili sobie już w doliczonym czasie gry! Oby więcej takich meczów w polskiej Ekstraklasie.

2015-08-16 12:39 Autor: ŁM
Pierwszy gol Śląska w 2015 r. to dzieło Piotra Celebana.
0

Piłkarski Śląsk już wygrywa - w sparingu pokonał Górnika Łęczna 1:0

Pierwszy mecz w 2015 r. i pierwsze zwycięstwo - w rozegranym we Wrocławiu spotkaniu sparingowym piłkarze Śląska pokonali Górnika Łęczna 1:0. Strzelcem gola na wagę wygranej był Piotr Celeban.

2015-01-18 20:17 Autor: Łukasz Maślanka
To był dobry mecz Sebastiana Mili. Harował jak wół, a po jego strzale w ostatniej minucie Śląsk zapewnił sobie zwycięstwo.
0

Dramatyczny mecz we Wrocławiu. Śląsk pokonał Górnika Łęczna dzięki bramce strzelonej w ostatniej minucie gry!

Takiego meczu we Wrocławiu nie było już dawno. Piłkarze Śląska w starciu z Górnikiem Łęczna musieli gonić rywala, a gola na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry, dosłownie w ostatniej akcji meczu. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego pokonał beniaminka z Łęcznej 2:1, po golach Krzysztofa Ostrowskiego i Sebastiana Mili.

2014-09-26 23:35 Autor: Łukasz Maślanka
Przemysław Kaźmierczak przez lata był filarem Śląska Wrocław, teraz zagra pierwszy mecz przeciwko swojej dawnej drużynie.
0

Śląsk czeka na beniaminka z Łęcznej

Wystarczy mały krok i piłkarze Śląska Wrocław znów zajmą miejsce na podium Ekstraklasy. I biorąc pod uwagę to, jak prezentują się w ostatnich meczach, jeśli wskoczą na “pudło”, mogą zagościć na nim na dłużej. Ale mają do spełnienia jeden warunek: muszą pokonać Górnika Łęczna.

2014-09-25 15:17 Autor: Łukasz Maślanka