Legia Warszawa

W niedzielnym meczu Śląska z Legią Warszawa walki na pewno nie zabraknie
0

Trudny rywal, duża stawka. Śląsk Wrocław przed meczem z Legią Warszawa

Bez większej przesady napiszemy, że to będzie mecz na sportowe śmierć i życie. Jeśli Śląsk Wrocław przegra, niemal na pewno pożegna się z marzeniami o medalu Ekstraklasy. A jeśli przegra Legia Warszawa, prawdopodobnie straci tytuł mistrza Polski.

2015-05-15 13:49 Autor: ŁM
Jakub Wrąbel znów nie uchronił wrocławian od porażki
0

Miał być rewanż, jest kolejna porażka. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:3 (RELACJA)

Miał być rewanż za porażkę w Warszawie, wyszła kolejna przegrana. Śląsk Wrocław nie dał rady Legii Warszawa i uległ jej 1:3. Wrocławianie kiepsko zaczęli piłkarską wiosnę - nie udało im się wygrać w szóstym już oficjalnym meczu w tym roku.

2015-03-08 21:57 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka
Tomasz Hołota (drugi od lewej) nie zagrał przeciwko Legii w Pucharze Polski. W meczu ligowym może zagrać jako w pierwszej jedenastce.
0

Trzeci mecz Śląska z Legią Warszawa w tym roku. Czy wrocławianie odegrają się za porażkę w Pucharze Polski?

Na początku piłkarskiej wiosny w 2015 r. Śląsk Wrocław ma szczęście do warszawskiej Legii. W ciągu niecałego miesiąca wrocławianie zaliczą trzy mecze z legionistami. Dwa już za Śląskiem i w walce o Puchar Polski lepsza okazała się Legia. Teraz wrocławianie na własnym stadionie mogą się odegrać na legionistach w Ekstraklasie.

2015-03-07 10:42 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Słowak Peter Grajciar był bliski tego, by zapewnić Śląskowi awans do półfinału Pucharu Polski. Ale jego gol okazał się być niewystarczającą zaliczką, by grać dalej.
0

Śląsk po rzutach karnych przegrał w Warszawie z Legią i odpadł z Pucharu Polski

To już pewne - w 2015 r. piłkarze Śląska Wrocław nie zdobędą Pucharu Polski. W rewanżowym meczu 1/4 finału rozgrywek wrocławianie walczyli twardo i Legii Warszawa ulegli dopiero po rzutach karnych. I to właśnie klub ze stolicy, a nie Śląsk awansował do półfinału krajowego pucharu.

2015-03-05 23:20 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka
Peter Grajciar w Śląsku ma zastąpić Sebastiana Milę. Po meczu z Legią są tacy, którzy wątpią, że Słowak sprosta zadaniu.
0

Co Śląsk powiedział o sobie w meczu z Legią Warszawa?

Na ten mecz we Wrocławiu czekano długo. Spodziewano się bowiem, że potyczka z Legią powie co nieco o potencjale Śląska i pokaże, na co będzie stać zespół już bez Sebastiana Mili. Co wiemy o zespole trenera Tadeusza Pawłowskiego po meczu z warszawską Legią?

2015-02-13 15:16 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Marco Paixao tuż po strzeleniu gola na wagę remisu
0

Remis wyszarpany w końcówce. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1

Wszystko wskazywało na to, że Legia Warszawa będzie pierwszym zespołem, który po prawie roku zdobędzie Twierdzę Wrocław. Ale piłkarze Śląska tuż przed końcem spotkania zdołali obronić się przed porażką. W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski, Śląsk zremisował z Legią 1:1.

2015-02-13 00:21 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Czwartkowy mecz Śląska z Legią na pewno będzie pełen tak twardej walki, jak w widocznym na zdjęciu starciu Dudu z Ivicą Vrdoljakiem
0

Śląsk Wrocław czeka na mecz z Legią Warszawa. Wrocławianie postraszą mistrza?

Na początek rozgrywek w 2015 r. piłkarzy Śląska Wrocław czeka skok na głęboką wodę. Ich pierwszym rywalem w oficjalnym meczu w nowym roku będzie Legia Warszawa, a wszystko w ramach walki w 1/4 finału Pucharu Polski.

2015-02-11 12:17 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Wrocławianie wkrótce zagrają z Legią
0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa w Pucharze Polski: ruszyła sprzedaż biletów

W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, który odbędzie się 12 lutego o godz. 20 na Stadionie Wrocław.

2015-01-26 13:42 Autor: jg
Marco Paixao prawie zapewnił Śląskowi zwycięstwo w meczu z Legią. Prawie, bo do wymarzonej wygranej wrocławianom zabrakło 10 minut.
1

Ambitny Śląsk postawił się Legii Warszawa i zremisował 1:1. Zwycięstwo było blisko

Tylko dziesięciu minut zabrakło Śląskowi Wrocław do tego, by wywalczyć zwycięstwo z Legią Warszawa. Wrocławianie mocno pracowali, aby sięgnąć po wygraną, ale musieli się zadowolić remisem 1:1.

2014-03-09 22:10 Autor: ŁM
Śląsk zremisował z Legią po niezłym meczu
3

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1. Na gola Marco Paixao odpowiedział Radović

W ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wrocławski Śląsk podejmuje na Stadionie Miejskim warszawską Legię. WKS z nowym trenerem i podbudowany zwycięstwem w Krakowie marzył o pokonaniu aktualnych mistrzów Polski. Odwieczny rywal był jednak faworytem tej konfrontacji. Śląsk od 66 minuty prowadził po golu Marco Paixao. Wyrównał na 6 minut przed końcem Miroslav Radović.

2014-03-09 17:57 Autor: jg/łm