Arkadiusz Piech

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Śląsk znów traci punkty w końcówce [RELACJA]
1

To jeden z najbardziej rozczarowujących meczów Śląska Wrocław w tym sezonie. Wrocławianie nie potrafili poradzić sobie z Piastem Gliwice, który do tego spotkania przystąpił jako przedostatnia drużyna Ekstraklasy i tylko zremisowali 2:2.

2017-12-09 17:50 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka, prochu
Mecz o co najmniej 6 punktów. Śląsk Wrocław gra z Piastem Gliwice [ZAPOWIEDŹ]
0

Ekstraklasowe granie w 2017 r. powoli zbliża się do końca. Przed Śląskiem Wrocław trzy ważne mecze, które określą, w jakich nastrojach wrocławscy piłkarze rozjadą się na zimowe urlopy. Czeka ich twarda walka o to, aby załapać się do górnej ósemki ligi lub choćby zachować do niej minimalną stratę, co wiosną pozwoli Śląskowi ponowić atak na wyższe pozycje. Na początek tej serii wrocławianie zagrają z Piastem Gliwice.

2017-12-07 13:35 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
To nie tak miało być. Śląsk - Arka Gdynia 1:2 [RELACJA]
0

Twierdza Wrocław upadła. Zdobyli ją piłkarze Arki Gdynia, którzy wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem 2:1. Po tym meczu trener wrocławian Jan Urban ma potężny ból głowy, bo stracił w nim na kolejne spotkanie aż czterech piłkarzy z podstawowego składu.

2017-11-19 19:06 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Czas na rundę rewanżową Ekstraklasy. Śląsk podejmie Arkę Gdynia [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozpoczyna się runda rewanżowa w Lotto Ekstraklasie. Pierwsza część sezonu nie wyszła Śląskowi Wrocław tak, jak marzono w klubie. Wrocławianie grali przeciętnie i gdyby już teraz doszło do podziału ligi na dwie grupy, mistrzowską i spadkową, Śląsk musiałby walczyć o utrzymanie. Druga runda sezonu ma być lepsza, a wrocławianie zaczną ją z Arką Gdynia - klubem, który już zdążył napsuć im sporo krwi.

2017-11-18 16:00 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jan Urban: Zwycięstwo najlepszym lekiem na porażkę
0

- Mecz może się skomplikować w dwie-trzy minuty. Nie odważyłem się na szybsze zmiany, bo widziałem, że Pogoń wciąż nam zagraża - mówił po spotkaniu ze szczecińską Pogonią szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-10-30 16:38 Autor: prochu
WKS w końcu skuteczny! Wrocławianie zlali Pogoń Szczecin 3:0 [RELACJA]
0

Wygląda na to, że Śląsk Wrocław krótki kryzys ma już za sobą. Zespół trenera Jana Urbana bez większych problemów pokonał Pogoń Szczecin 3:0. I kto wie, czy nie pozbawił pracy trenera “Portowców” Macieja Skorżę.

2017-10-28 09:31 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk ze spokojem może przepracować przerwę na spotkania reprezentacji [VLOG PIŁKARSKI]
0

Damian Filipowski oraz dziennikarz portalu SLASKnet.com analizują kolejne spotkanie Śląska Wrocław. Podopieczni Jana Urbana mogą spokojnie pracować w przerwie na mecze reprezentacji, chociaż nie milkną echa ostatniego spotkania. Czy Śląsk wygrał zasłużenie?

2017-08-28 15:34 Autor: Damian Filipowski, Michał Aksak
Jan Urban: Nasza wygrana jest w pełni zasłużona
0

- Na powtórkach nie widać, czy to przewinienie było w polu karnym czy przed. Jeśli w ogóle był tam faul - mówił na konferencji prasowej po meczu z Cracovią szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-08-26 14:49 Autor: prochu
Powtórki pomogły Śląskowi. Wrocławianie przełamali się i wygrali z Cracovią 2:1
0

Dwaj Panowie na P - Piech i Pich - rozłożyli Cracovię. Dzięki nim Śląsk pokonał krakowskie “Pasy” 2:1, a zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w końcówce meczu.

2017-08-25 22:55 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk zapoluje na
0

Śląsk zapoluje na "Słoniki" z Niecieczy [ZAPOWIEDŹ]

W Śląsku Wrocław trwa wyścig z czasem. Drużyna zbliża się do momentu, w którym właścicielowi - czyli miastu Wrocław - może zacząć brakować cierpliwości, a to pociągnie za sobą zmiany personalne. Aby uspokoić sytuację, Śląsk musi pokonać najbliższego rywala, czyli Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

2017-08-14 14:47 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka