Lechia Gdańsk

Flavio Paixao żegna się ze Śląskiem Wrocław
1

Niespodzianka w Śląsku! Z drużyny odchodzi Flavio Paixao

Takiego obrotu spraw w Śląsku Wrocław chyba się nie spodziewano. Lechia Gdańsk ogłosiła, że od 1 lipca br. jej piłkarzem będzie Flavio Paixao, który podpisał kontrakt na dwa i pół roku.

2016-01-10 18:41 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Robert Pich miał w meczu z Lechią Gdańsk okazję - marzenie, ale z 5 metrów trafił tylko w słupek zamiast do bramki rywala
0

Zabrakło kropki nad i. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0:0 [RELACJA]

Bramek nie było, ale mimo wszystko mecz mógł się podobać. Śląsk Wrocław zremisował z Lechią Gdańsk 0:0 i choć wynik nie jest tym, na który liczyli wrocławianie, to jednak ze swojej gry mogą być zadowoleni.

2015-08-09 19:24 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jacek Kiełb (na pierwszym planie) wraca do składu Śląska po kontuzji i niemal na pewno zagra z Lechią Gdańsk
0

To nie będzie mecz przyjaźni. Śląsk Wrocław czeka na potyczkę z Lechią Gdańsk [ZAPOWIEDŹ]

Na trybunach Stadionu Wrocław atmosfera powinna być doskonała, bo kibice Śląska i Lechii Gdańsk przyjaźnią się od lat. Ale na boisku sentymentów nie będzie. I Śląsk, i Lechia bardzo potrzebują punktów, żeby zacząć piąć się w górę tabeli Ekstraklasy. Zwłaszcza ekipa z Gdańska, która póki co jest największym rozczarowaniem sezonu.

2015-08-08 12:13 Autor: ŁM
Flavio Paixao strzelił jedynego gola w meczu Śląsk - Lechia. I dzięki niemu wrocławianie mogą dalej walczyć o awans do Ligi Europy.
0

Gol Flavio Paixao na wagę zwycięstwa. Śląsk - Lechia Gdańsk 1:0 [RELACJA]

Gdybyśmy mieli porównać mecz Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk do któregoś zabiegów medycznych, na myśl od razu przyszłoby jedno określenie. A mianowicie - był to futbol równie przyjemny w odbiorze, jak borowanie zębów. Z tego pojedynku zwycięsko wyszli piłkarze Śląska, którzy pokonali Lechię 1:0 i pozostają w grze o awans do europejskich pucharów.

2015-05-31 15:10 Autor: ŁM
W kwietniu w meczu Śląska z Lechią walki nie zabrakło. W sobotę walka piłkarzy obu ekip może być nawet ostrzejsza, bo gra będzie się toczyć o awans do el. Ligi Europy
0

Mecz sezonu dla Śląska Wrocław? Musi pokonać Lechię Gdańsk, aby nie odpaść z walki o europejskie puchary

To może być najważniejszy mecz sezonu dla Śląska Wrocław. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego zmierzy się z Lechią Gdańsk i jeśli wygra, może na poważnie wrócić do gry o awans do europejskich pucharów.

2015-05-29 18:35 Autor: ŁM
Tomasz Hołota (drugi od lewej) w meczu z Lechią naharował się za dwóch, by maksymalnie utrudnić grę Sebastianowi Mili. I zaliczył dobry występ.
1

Jak już wygrywają, to z przytupem. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3:0 [RELACJA]

Taką grę Śląska chciałoby się oglądać w każdym meczu wrocławian. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego wreszcie zaliczył wygraną na wiosnę, pokonując Lechię Gdańsk 3:0. I zepsuł Sebastianowi Mili radość z powrotu do Wrocławia.

2015-04-18 20:17 Autor: ŁM
Słowak Peter Grajciar w Śląsku miał zastąpić Sebastiana Milę. Miał, bo po kilku meczach widać, że to chyba za duże buty, jak dla niego. W sobotę zagra przeciwko byłemu liderowi Śląska.
0

Sebastian Mila wraca do Wrocławia. Śląsk powalczy z Lechią Gdańsk o pierwsze wiosenne zwycięstwo

To będzie mecz, w którym przegrać Śląskowi wręcz nie wypada. Podopieczni trenera Tadeusza Pawłowskiego zmierzą się z Lechią Gdańsk, a ich dawny lider Sebastian Mila przyjedzie do Wrocławia po raz pierwszy od czasu głośnego transferu do klubu z Trójmiasta. Mecz będzie miał zatem prestiżowy podtekst, ale ważniejsze są wątki sportowe. Jeśli Lechia wygra we Wrocławiu, wyprzedzi Śląsk w tabeli.

2015-04-18 01:12 Autor: ŁM
Niepełnosprawni kibice chętnie dopingują Śląsk
1

W czasie meczu Śląska z Lechią na Stadionie Wrocław chcą ustanowić kibicowski rekord Europy

Śląsk Wrocław wraz z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych i Wydziałem ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zaprasza do wspólnego bicia rekordu. W trakcie spotkania WKS-u z Lechią może zostać ustanowiony nowy najlepszy wynik niepełnosprawnych kibiców na meczu piłki nożnej!

2015-04-13 12:31 Autor: jg
Peter Grajciar, Mateusz Machaj, a może Flavio Paixao? W kadrze Śląska sporo jest piłkarzy, którzy mogą zastąpić Sebastiana Milę.
2

Umarł król, niech żyje król. Przyszłość Śląska bez Sebastiana Mili

Nie ma dobrego momentu na to, by pozwolić odejść z klubu zawodnikowi, który przez lata był jego liderem i pod którego wodzą drużyna święciła duże sukcesy. Ale wydaje się, że w taki moment trafili działacze Śląska Wrocław, decydując się na sprzedaż Sebastiana Mili.

2015-01-24 17:18 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Sebastian Mila w koszulce Śląska Wrocław - to już widok archiwalny, były lider zielono-biało-czerwonych pożegnał się już z drużyną i kibicami.
0

Łzy Sebastiana Mili podczas jego pożegnania ze Śląskiem Wrocław [VIDEO]

Są takie momenty, kiedy trudno powstrzymać łzy. Dla Sebastiana Mili takim momentem była pożegnalna konferencja prasowa w Śląsku Wrocław. Były już piłkarz wrocławskiej drużyny podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami zdążył się pożegnać i podziękować, ale głównie płakał ze wzruszenia.

2015-01-23 16:47 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka